Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Horoskop tygodniowy. Co czeka wszystkie znaki zodiaku od 24 do 30 października
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.10.2022 13:03

Horoskop tygodniowy. Co czeka wszystkie znaki zodiaku od 24 do 30 października

Horoskop tygodniowy
fot. Dimitry Zub z Pexels, Canva.com

Październik powoli zbliża się do końca, a to oznacza, że gwiazdy po raz kolejny zgotują nam serię nieprzewidywalnych zdarzeń. Sprawdź horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Dwa z nich muszą przygotować się na serię porażek.

Koniec miesiąca jest czasem posumowań, a także organizacji wyzwań na nowe tygodnie. Niektórzy boleśnie odczują zmiany, które przyniesie im listopad. Zobacz, co czeka Cię w ciągu następnych siedmiu dni.

Horoskop tygodniowy od 24 do 30 października

Baran

Zapowiedź szalonych zakupów przyćmi Baranom zdrowy rozsądek. Przed wydaniem małej fortuny zastanów się, czy aby na pewno przedmiot Twoich marzeń jest wart swojej ceny. Jeśli wiesz, że zakup nie będzie przez Ciebie często używany, wstrzymaj się. Chwilowa radość z posiadania modnego gadżetu nie jest warta późniejszych oszczędności.

Byk

Nowy serial lub książka to idealne rozwiązanie na spędzenie ostatni dni października. Lista propozycji powoli zaczęła przytłaczać Byki, ale nadszedł czas by posłuchać rad przyjaciół. Kocyk, herbatka i dobra rozrywka pomogą Ci wejść w iście jesienny nastrój, którego ostatnio odczuwałeś brak.

Bliźnięta

Zainteresowanie kulinariami przerodzi się w prawdziwą pasję. Jesień to świetna okazja, by eksperymentować w kuchni, zarówno ze słonymi jak i słodkimi przepisami. Nie bój się ryzyka, to właśnie ono udowadnia, do czego jesteśmy zdolni. Zaproś znajomych do wspólnego świętowania i zaskoczyć ich aromatyczną ucztą.

Rak

Pierwsze wrażenie często może być złudne. Twoje grono bliskich przyjaciół powiększy się o kolejnego członka. Nie czuj się jednak pominięty i nie próbuj tworzyć niepotrzebnej hierarchii. Większa grupa znajomych to więcej możliwości wspólnej zabawy. Odpręż się i daj sobie czas, by poznać innych. Jeszcze nie raz Cię zaskoczą.

Lew

Pod koniec tygodnia Lwy czeka interesujące spotkanie. Wśród towarzyskiej imprezy pojawi się osoba, która od pierwszych chwil przykuje Twoją uwagę wdziękiem i charyzmą. Lwy lubią być w centrum uwagi, dlatego będą chciały dołączyć do równie interesującej osobistości. Przypadkowa znajomość może przerodzić się w bardzo potężne uczucie.

Panna

Na jaw wychodzą kolejne szczegóły nieszczerości osób z Twojego otoczenia. Wygląda na to, że ktoś miał inne plany wobec Ciebie, niż Ty wobec tej osoby. Daj sobie czas na ochłonięcie, ponieważ emocje są zazwyczaj złym doradcą. Lepiej na osobności wyjaśnić nieporozumienie, niż kontynuować sprzeczkę przez pośredników.

Waga

Przed Wagami maluje się wizja nowych możliwości zawodowych. Dotychczasowe obowiązki powodowały uczucie monotonni i zmęczenia. Ten tydzień będzie decydujący w kwestii dalszej ścieżki kariery. Zastanów się, czy nie lepiej zacząć nowej, ekscytującej przygody w innym środowisku.

Skorpion

Już na początku tygodnia Skorpiony odczują potężne zmęczenie. Przygnębienie będzie trwało długo, dlatego nie próbuj go ignorować. Skup się na własnym samopoczuciu i nabierz odporności. Ciepłe posiłki i odpoczynek będą kluczowe w regeneracji zdrowia. Nie wahaj się zrobić dłuższej przerwy, jeśli odczujesz taką potrzebę.

Strzelec

Horoskop tygodniowy zapowiada wielkie zmiany dla wszystkich Strzelców. Na niebie wszystko sprzyja temu, żebyście weszli w zupełnie nowy etap życia. Bezpieczne zachowania na dłuższą metę obniżają Twoją chęć życia. Ryzykuj, a zobaczysz, że czeka Cię znacznie więcej, niż teraz możesz sobie zaoferować.

Koziorożec

Drobne przemeblowanie okaże się nie tylko sposobem na przygotowanie się do jesiennych wieczorów, ale również świetną zabawą w towarzystwie znajomych. Zaproś bliskich, by wspólnie wprowadzić zmiany do Twojego życia. Zobaczysz, że z nowym miesiące wejdziesz z pokładem dobrej energii.

Wodnik

Ten znak zodiaku w tym tygodniu potrzebuje chwili wytchnienia. Kolejne obowiązki zawodowe sprawiają, że coraz Wodniki coraz bardziej upodobniają się do smutnej, ponurej pogody za oknem. Nie pozwól, by złe emocje zawładnęły Twoim życiem. Powróć do pasji sprzed lat, by poczuć dziecięcą radość.

Ryby

Życie Ryb skomplikuje ktoś spod ognistego znaku zodiaku. W grę wchodzi rywalizacja o duże wyróżnienie. Pamiętaj, że dobra organizacji i intuicja pozwoli Ci zostawić przeciwnika w tyle. Uwierz w swoje doświadczenie oraz umiejętności. Zgaś ogień konkurencji kreatywnym pomysłem.

Horoskop tygodniowy
fot. Walmor Santos z Getty Images, Canva.com
Horoskop tygodniowy
fot. AlbanyColley z pixabay, Canva.com

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat

3. Skończyła 73 lata, wciąż wygląda na góra 30. Gwiazda zdradziła zaskakujący sekret swojej urody

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.