Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Horoskop tygodniowy dla dwunastu znaków. Co czeka je od 16 do 22 stycznia?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 16.01.2023 00:08

Horoskop tygodniowy dla dwunastu znaków. Co czeka je od 16 do 22 stycznia?

Horoskop tygodniowy
fot. Mart Production z Pexels/Canva.com

Gwiazd zdecydowanie postanowiły spłatać psikusa niektórym znakom zodiaku. Na horyzoncie widać kłopoty, a znikąd szukać ratunku. Sprawdź horoskop tygodniowy, by przekonać się, czy należysz do grona nieszczęśliwców.

Choć nie warto tracić nadziei, nadchodzący tydzień nie maluje się w jasnych barwach dla wszystkich. Trzy znaki zodiaku będą musiały zmierzyć się z prawdziwym horrorem. W najbliższym czasie muszą być bardzo czujni, by zminimalizować szkody.

Horoskop tygodniowy na dni od 16 do 22 stycznia

Baran

Pewność siebie może być zwodnicza, o czym w najbliższych dniach przekonają się Barany. Podczas rozmowy ugryź się czasem w język, by nie dać się zapamiętać z powodu wielkiej pomyłki. Zachowaj umiar, a zobaczysz, że inni docenią Twoją powściągliwość.

Byk

Ten znak zodiaku nareszcie znajdzie czas na odpoczynek, którego ostatnio mu brakowało. Niedawno zaczęło brakować im godzin w dobie, co odbiło się na ich samopoczuciu. W tym tygodniu skup się na spokoju i harmonii. Gdy pozwolisz sobie na zwolnienie tempa, zobaczysz jak wiele możliwości jeszcze przed Tobą.

Bliźnięta

Tutaj nie ma miejsca na ratunek. Niespodziewanie zbierają się nad nim pechowe chmury, które odbiją się na każdej sferze życia. Najlepiej by w najbliższych dniach unikali kontaktu z innymi, a przede wszystkim nie skupiali na sobie uwagi przełożonych, jeśli chcą zachować godność.

Rak

Raki wystarczająco długo trzymały osoby z ich otoczenia w niepewności. Zniecierpliwienie tylko wzrasta, a wraz z nim irytacja. Jeśli chcesz uniknąć niepotrzebnych konfliktów, szybko podejmij decyzję. Tylko w ten sposób będziesz w stanie dalej się realizować.

Lew

Horoskop tygodniowy przewiduje dla Lwów niespodziewaną propozycję, która otworzy przed nimi drzwi do osobistego rozwoju. Czasem rozpoczęcie nowej ścieżki okaże się tą właściwą, dlatego nie bój się podejmować ryzyka. Bezpiecznie jest stać w miejscu, ale o wiele ciekawiej jest eksplorować nowe możliwości.

Panna

Panny poczują w swoim otoczeniu pewną zmianę dzięki nowym nawykom, które zaczęły wprowadzać do codzienności. Postanowienia noworoczne nareszcie się spełniają, a na horyzoncie jeszcze wiele metamorfoz. Pamiętaj o otwartości i wytrwałości w działaniu, by zapewnić sobie same sukcesy.

Waga

Ten tydzień to czas miłości dla wszystkich Wag. Już w weekend poczujecie, że Amor podąża za Wami na każdym kroku. Czujnie się rozglądajcie, by nie przegapić wielkiej miłości. Zawsze jednak pozostańcie autentyczni. To właśnie ten osobisty urok przyciąga do Was nowe znajomości.

Strzelec

Barki Strzelców aż uginać się będą od kolejnych obowiązków. Brak asertywności i chęć pomocy sprawi, że niemożliwe okaże się odmówienie drugiej osobie. Warto jednak czasem zachować się egoistycznie, mając na celu własne samopoczucie. Lepiej podziel się wiedzą i doświadczeniem niż wykonaj za kogoś jego zadania.

Skorpion

Wasze samopoczucie zmieni się diametralnie w mgnieniu oka. Niespodziewanie odczujecie spadek energii oraz nagły ból mięśni. Choć źródło będzie trudne do zlokalizowania, nie uważajcie go za błahostkę. Porada lekarska okaże się zbawienny, gdy już kolejny dzień obudzicie się z dyskomfortem.

Koziorożec

Przed Koziorożcami pojawi się okazja do podróży i nauczenia się nowych umiejętności. Jeśli dotychczas czułeś, że życie jest pełne monotonii, najwyższy czas to zmienić. Wspólny wypad ze znajomymi i przyjaciółmi pomoże Ci odbudować relacje z bliskimi. Właśnie takiego zastrzyku energii potrzebujesz.

Wodnik

Najbliższe dni upłyną temu znaku zodiaku pod jednym hasłem: "Praca". Z powodu własnych ambicji chcesz doprowadzić wszystkie projekty do końca, ale możesz spotkać na drodze pewne źródła rozproszenia. Zaufaj procesowi i nie pozwól, by drobne przerwy wybiły Cię z rytmu. Każdy potrzebuje chwili odpoczynku, ale cel jest już na wyciągnięcie ręki.

Ryby

Ryby czują w tym tygodniu zastrzyk pozytywnej energii i chęć do próbowania nowych rzeczy. W Twoim otoczeniu pojawi się mnóstwo ludzi, którzy zostaną na dłużej. Wśród nich może znaleźć się nawet ktoś, na czyj widok serce zabije Ci znacznie szybciej. To Twój czas na zmiany w życiu, ryzyko może się opłacić.

Horoskop
Horoskop numerologiczny

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. To dlatego Socha ma tak piękne włosy. Nakłada na nie produkt, który kosztuje tylko kilka złotych

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!