Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Horoskop tygodniowy na dni od 30 października do 5 listopada dla wszystkich znaków zodiaku. Miłość, zdrowie, pieniądze
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 30.10.2023 12:18

Horoskop tygodniowy na dni od 30 października do 5 listopada dla wszystkich znaków zodiaku. Miłość, zdrowie, pieniądze

Para, zachód słońca
Co wydarzy się w najbliższym tygodniu? fot. StockSnap / Pixabay / canva.com

Przed nami przełom października i listopada, który dla wielu znaków zodiaku okaże się pełen przemyśleń i przełomowych decyzji. Co wydarzy się już na dniach? Oto horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na dni od 30 października do 5 listopada. 

Horoskop tygodniowy na dni od 30 października do 5 listopada: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak

Baran (21.03-19.04)

Przed Baranami wyjątkowy trudny tydzień, pełen intensywnej pracy. Brak wystarczającej ilości wolnego czasu przełoży się na spadek samopoczucia. Dopiero pod koniec tygodnia nadejdzie upragniony relaks, dobrze go wykorzystaj.

Byk (20.04-20.05)

Byki mogą odetchnąć z ulgą. Bolączki związane z pracą zawodową rozwiążą się w niezwykle korzystny sposób. Przełożeni wreszcie dostrzegą twoje starania, a pod koniec tygodnia możesz spodziewać się przypływu gotówki.

Bliźnięta (21.04-20.06)

Zodiakalne Barany przeżyją wielką niespodziankę, na którą bardzo długo czekały. Wszystkie problemy odejdą w zapomnienie, a plany wreszcie zaczną się realizować i to z lepszym skutkiem, niż przewidywano.

Rak (21.06-22.07)

Raki w tygodniu od 30 października do 5 listopada powinny skupić się na swoim zdrowiu. Odkładane wizyty u specjalistów poskutkują kolejnymi problemami. W tym tygodniu skup się na sobie, zadbaj o zdrowie i nie zapomnij o odpowiedniej i zbilansowanej diecie.

Medytacja może zmienić twoje życie. Poznaj kroki, dzięki którym osiągniesz zen

Horoskop tygodniowy na dni od 30 października do 5 listopada: Lew, Waga, Panna, Skorpion

Lew (23.07-22.08)

Przed Lwami czas podjęcia ważnych decyzji. Miej oczy szeroko otwarte, ponieważ niektórzy tylko czekają na twój błąd. Dobrze przeanalizuj wady i zalety wszystkich możliwości, a podczas podejmowania ostatecznej decyzji kieruj się sercem.  

Panna (23.08-22.09)

Dla Panien najbliższy tydzień szykuje wiele niespodzianek. Single wreszcie spotkają na swojej drodze osobę, która już niebawem może stać się kimś ważnym. Z kolei osoby będące w związkach przeżyją ogromny rozkwit miłości.

Waga (23.09-22.10)

Wagi, które od dawna walczą o awans w pracy, będą musiały wykazać się ogromną cierpliwością. Niestety ten tydzień nie będzie dla was korzystny, jednak nie poddawajcie się. Już niebawem wasza praca i starania zostaną docenione. 

Skorpion (23.10-21.11)

Zodiakalne Skorpiony mogą spodziewać się wielkich i przełomowych zmian w życiu. Najbliżsi okażą się ogromnym wsparciem, a w tym tygodniu szczególnie warto skorzystać z ich pomocy. Właśnie rozpoczyna się nowy rozdział, na który tak długo czekałaś. 

Horoskop tygodniowy na dni od 30 października do 5 listopada: Strzelec, Koziorożec, Wodnik i Ryby

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelce będą musiały uporać się z ciągnącymi się od dawna problemami. Nie warto jednak zwlekać z podjęciem decyzji. Skup się na swoich planach, skrzętnie je realizuj i nie pozwól, aby ktoś przeszkodził ci w spełnianiu marzeń. 

Koziorożec (22.12-19.01)

Gwiazdy w tym tygodniu w szczególności uśmiechną się do zodiakalnych Koziorożców. Nieoczywiste relacje wreszcie ukierunkują się w dobrą stronę, a pod koniec tygodnia możesz spodziewać się zastrzyku gotówki. Na taki moment długo czekałaś! 

Wodnik (20.01-18.02)

Dla Wodników tydzień od 30 października do 5 listopada będzie idealnym momentem do wprowadzenia zmian w życiu. Jeśli wciąż zastanawiasz się nad karnetem na siłownię, nie czekaj! To idealny moment, by zmienić swoje życie na lepsze i zadbać o zdrowie. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby przeżywają obecnie wielki rozkwit. To idealny czas, żeby postawić na rozwój osobisty. Nie zaprzątaj sobie głowy sprawami nieistotnymi i ciesz się dobrym czasem. 
 

horoskop tygodniowy
Horoskop tygodniowy na dni od 30 października do 5 listopada dla wszystkich znaków zodiaku, fot. StockSnap / Pixabay / canva.com