Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Jeszcze niedawno była przepiękną dziewczyną, modyfikacje ciała zmieniły ją nie do poznania! Teraz przypomina DEMONA!
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 27.09.2023 15:41

Jeszcze niedawno była przepiękną dziewczyną, modyfikacje ciała zmieniły ją nie do poznania! Teraz przypomina DEMONA!

orylan1999/Instagram.com, Teraz wygląda, jak demon
Fot. orylan1999/Instagram.com, Teraz wygląda, jak demon

Pewna influencerka i tiktokerka wzbudza swoim wyglądem niemałe zaskoczenie. Dziewczyna ma tak zmienioną aparycję, że wygląda dosłownie, jak demon. Patrząc na jej archiwalne fotki, aż ciężko uwierzyć, że kiedyś była śliczną, delikatną blondynką. Po prostu musicie to zobaczyć!

Jakie modyfikacje przeszła tiktokerka?

Tiktokerka ukrywająca się pod nazwą orylan1999 z powodzeniem prowadzi swoje konto na TikToku i Instagramie. Dziewczyna zamieszcza różnego rodzaju treści, które w dużej mierze kręcą się wokół tatuaży i modyfikacji ciała. Sama ma ich naprawdę sporo. Niektóre z nich wręcz budzą grozę.

Kobieta nie ograniczyła się jedynie do zwykłych tatuaży. Malunki na ciele pojawiały się także w okolicy szyi, twarzy, a nawet gałek ocznych. To jednak nie koniec.

Kosztują do 100 zł, a wyglądają, jak z paryskich pokazów mody. Te sztyblety i kozaki z Deichmanna to kompletny szał!

Dlaczego zdecydowała się na taki krok?

Dziewczyna nie wyjawia wprost powodów, dla których zdecydowała się na takie zmiany. Jednak z filmików znajdujących się w jej mediach społecznościowych wynika, że przeżyła zawód miłosny i postanowiła zmienić swoje życie.

Teraz jest osobą rozpoznawalną i może liczyć na środki z reklam. Dlaczego wygląd dziewczyny budzi w niektórych przerażenie? Młoda kobieta zdecydowała się wytatuować sobie gałki oczne, a także rozszczepić język. Do tego spiłowała zęby, a na niektóre z nich nałożyła złote licówki.

Poznalibyście ją na starych zdjęciach?

Na starych zdjęciach widać śliczną blondynkę o drobnej buzi. Dziewczyna ma ciemne oczy, trochę tatuaży i fryzurę oraz styl utrzymany w klimacie emo. Teraz ma kolorowe włosy i całkowicie czarne oczy oraz język, jak jaszczurka.

Widać jednak, że cieszy ją ta zmiana, a w sieci bez krępacji pokazuje swoje ciało. Nie brakuje fanów takich modyfikacji, zatem “dziewczyna demon” ma duże grono wiernych entuzjastów.

Tagi: Samo życie