Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Strawberry make-up odmładza nawet o 8 lat! Do jego wykonania potrzebujesz jednego produktu z Rossmanna
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 13.09.2023 15:10

Strawberry make-up odmładza nawet o 8 lat! Do jego wykonania potrzebujesz jednego produktu z Rossmanna

Rachel Claire/Pexels, Strawberry makeup
Fot. Rachel Claire/Pexels, Strawberry makeup

Ten trend w makijażu z pozoru wydaje się nieprawdopodobny. Trzeba bowiem postawić na dużą ilość różu, który wiedzie prym w tym makeupie. Musisz jednak zaufać procesowi, bo efekt końcowy jest wręcz nieprawdopodobny. Odejmuje prawie 10 lat, a do tego dodaje dziewczęcego uroku. Pokochała go już Hailey Bieber.

Jak wygląda strawberry makeup?

Zacznijmy od tego, jak prezentuje się strawberry makeup. W modzie dotyczącej kolorystyki i sposobu makijażu wiele się dzieje. Trendy bardzo szybko się zmieniają, zaś inne błyskawicznie stają się modne. Tak jest w przypadku truskawkowego makijażu.

Najpierw pokochali go makijażyści, a później szybko zawitał na salony. Przepada za nim Hailey Bieber. Wspaniale pasuje on do jej urody, a także sprawia, że staje się delikatniejsza i bardziej dziewczęca.

Latte makeup hitem tej jesieni. Jego wykonanie jest banalnie proste, a robi piorunujące wrażenie

Zalety strawberry makeup

Poza różowymi barwami, które dominują w tym makijażu, należy także zadbać o domalowanie drobnych piegów oraz wygładzenie twarzy. Ten makeup opiera się na subtelnym odbiorze. Dzięki temu odejmuje lat i dodaje świeżości cerze.

Wydaje się ona zdrowsza, pełna życia, a cała twarz z kolei przybiera łagodny, radosny wyraz. Warto jednak zachować umiar, szczególnie w kwestii różu.

Ten produkt z Rossmanna warto wykorzystać do zrobienia strawberry makeup

Do wykonania tego makijażu posłużyć może zaledwie jeden produkt. Mowa o różu w płynie. Taki znajdziesz w ofercie Rossmanna. Marka Bielenda przygotowała rozwiązanie o pięknej barwie, które można wykorzystać zarówno na twarzy, jak i na powiekach, a także ustach.

Strawberry makeup opiera się na dużej ilości różu. Warto nałożyć go nie tylko na powieki, ale również na policzki i na nos. Dzięki temu wydaje się, jakby ten fragment był przyrumieniony słońcem. Do tego nie zapomnij o naturalnie wyczesanych brwiach, wytuszowanych górnych rzęsach i drobnych piegach.

Efekt “wow” gwarantowany!

@klatex Wyszłybyście w takim makijażu na miasto?🍓❤️‍🔥 #strawberrymakeup #truskawkowymakijaż ♬ Aesthetic - Gaspar