Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Wiemy, gdzie kupić idealne czapki na zimę. Nie tylko pasują do każdej twarzy, ale świetnie dopełniają look
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 01.12.2023 09:55

Wiemy, gdzie kupić idealne czapki na zimę. Nie tylko pasują do każdej twarzy, ale świetnie dopełniają look

Idealna czapka na zimę
Fot. @dimaberlinphotos Canva.com, Idealna czapka na zimę

Jak dopasować idealną czapkę na zimę? Nie jest to proste zadanie. Pod zbyt ciasnymi modelami włosy się gniotą, zaś niektóre sprawiają, że twarz wygląda na większą, niż jest w rzeczywistości. Przeszukaliśmy różne sieciówki i już wiemy, gdzie powinnaś się udać, aby dopasować twarzową czapkę na zimę. Do tego ceny nie zwalają z nóg.

Zimą zadbaj o ciepłą czapkę

Wiele, szczególnie kobiet rezygnuje z noszenia czapek nawet przy bardzo niskich temperaturach. Zastępują je kapturami, jednak nie zdadzą one egzaminu stuprocentowo. Czapka chroni uszy, a także mieszki włosowe przed przemarznięciem. Do tego pozwala na zachowanie komfortu cieplnego na wysokim poziomie.

Przy naprawdę niskich temperaturach można się zatem nabawić nie tylko kataru, ale również narazić swoje włosy na wypadnie, a w skrajnych przypadkach nawet łysienie.

Fryzura idealna do noszenia czapek. Dzięki niej zapomnisz o poplątanych włosach i niesfornych kosmykach

Modele czapek, które skradną twoje serce

Czapki, które warto mieć w swojej szafie to na pewno te, które można dowolnie regulować, co do ich głębokości. Dzięki temu możemy sprawić, że nasza twarz będzie się prezentować najkorzystniej. W końcu każdy ma nieco inne proporcje w tym zakresie. Świetnie opcje znaleźć można w CCC. Bo wyboru są wersje w kolorze niebieskim, różowym i fioletowym. Koniecznie szukaj tych wykonanych z dwukolorowej włóczki. Znakomicie układają się na głowie, są bardzo ciepłe i doskonale dopełniają każdą stylizację.

Klasyczna czapka
Fot. ccc.eu, Klasyczna czapka

Naszą uwagę zwróciły również klasyczne czapki w nieoczywistych kolorach, które znajdziesz w sklepie Laurella. Gwarantujemy, że każdy wygląda w nich dobrze, a do tego są praktycznie nie do zdarcia. Serce fashionistek skradną z pewnością czapki wykonane z kaszmiru, które dostępne są w Zarze. Możne je spokojnie włożyć zarówno do eleganckich, jak i sportowych outfitów.

Kaszmirowa czapka z Zary
Fot. zara.com, Kaszmirowa czapka z Zary

Co zamiast czapki?

Coraz więcej mówi się o ultramodnych kominiarkach, które chronią nie tylko głowę, ale również z powodzeniem zastępują szalik. Ciekawe wersje znajdziesz w Zarze i Laurelli. Jedna z nich ma wykończenie typowo dziewczęce, zaś druga to znowu bardzo modowa wersja z suwakiem. 

Kominiarka z Laurelli
Fot. Laurella.pl, Kominiarka z Laurelli

Warto wspomnieć, że nie brakuje również entuzjastek kaszkietów, czapek wiązanych pod szyją, a także beretów, najlepiej w paryskim klimacie.

Tagi: moda