Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Wymusza na 14-letniej córce poddanie się operacjom plastycznym! Wyrodna matka zrobi wszystko dla pieniędzy
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 26.09.2023 14:48

Wymusza na 14-letniej córce poddanie się operacjom plastycznym! Wyrodna matka zrobi wszystko dla pieniędzy

simarik/Canva, Matka zmusza 14-latkę do wykonania operacji plastycznych
Fot. simarik/Canva, Matka zmusza 14-latkę do wykonania operacji plastycznych

Nie wszyscy ludzie nadają się do wychowywania dzieci. Pewna mieszkanka Wielkiej Brytanii w swojej córce widzi głównie źródło dochodu. Wpędza ją w kompleksy, aby zachęcić 14-latkę do wykonania kilku bolesnych operacji plastycznych. Nie uwierzycie, co chciałaby, aby sobie zrobiła. Sama też nie stroni od zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Czy 14-latka faktycznie powinna poddawać się operacjom plastycznym?

Mieszkanka Anglii, niejaka Carla Bellucci określana jest przez tamtejsze media „najbardziej znienawidzoną kobietą w Wielkiej Brytanii”. Czym zasłużyła sobie na taki przydomek? Po pierwsze Carla ma ogromne parcie na szkło. Robi wiele, aby w sieci było o niej głośno. Do tego bez żadnego wstydu przyznała, że wykonała operację plastyczną nosa na koszt państwa.

To jednak nie jedyny powód. Okazuje się, że rzeczona pani nakłania do sporych zmian w wyglądzie także swoją 14-letnią córkę.

Przeszła bardzo bolesny zabieg, aby przypodobać się mężowi. Mimo to zostawił ją tuż po operacji. Okropnie cierpiała!

Matka nakłania nastolatkę do operacji plastycznych

Oczywiście za namowami Carli stoją pieniądze. Kobieta marzy o tym, aby jej córka była influencerką i oczywiście wypromowała również ją. Sama uzyskała zgodę na operację nosa, tłumacząc lekarzom, że ma depresję ze względu na swój wygląd.

Córce zaleca z kolei nie tylko korektę nosa, ale również założenie licówek, powiększenie pośladków i piersi. Dziewczynka ma być zatem perfekcyjna.

Wygląd kluczem do sukcesu?

Matka uważa, że jej dziecko jest niezwykle inteligentne i bardzo przykłada się do nauki, zatem do wymarzonego, luksusowego życia brakuje jej jedynie dopracowanego wyglądu.

Dziewczynka ma kręcone włosy i egzotyczną urodę, jednak jej mamie to nie wystarcza. Wychodzi na to, że nie ma ona łatwego życia z takim rodzicem.

Myślicie, że matka dopnie swego?