Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Poślubiła partnera, którego "stworzyła" dla niej matka. Twierdzi, że nie mogłaby być szczęśliwsza
Małgorzata Beszczyńska
Małgorzata Beszczyńska 26.09.2023 13:02

Poślubiła partnera, którego "stworzyła" dla niej matka. Twierdzi, że nie mogłaby być szczęśliwsza

wyszła za mąż za lalkę/ meirivone_santinha
meirivone_santinha/Instagram

Wbrew pozorom, w tych czasach kobietom ciężko jest znaleźć odpowiedniego wybranka. Pomimo możliwości poznania ludzi przez internet, na przykład na portalach randkowych, wielu mężczyznom nie w głowie małżeństwo. Pewna kobieta z Brazylii nie ma tego problemu. Idealnego wybranka stworzyła dla niej własna matka. Para wzięła ślub, a nawet doczekała się potomka. “Zakochani” regularnie relacjonują szczegóły ze swojego życia na Instagramie. Niestety, w tym przypadku nie obyło się bez kontrowersji.

Matka stworzyła dla niej "przyjaciela". Niestety, nie jest prawdziwy

37-letnia Brazylijka jest ze swoją mamą w bliskiej relacji. Jej rodzicielka, to jednocześnie powierniczka sekretów, która doskonale wie, z jakimi rozterkami sercowymi zmagała się jej córka. Ponieważ nie mogła patrzeć na to, jak bardzo córka cierpi z powodu samotności, postanowiła “stworzyć” dla niej przyjaciela. Uszyła szmacianą lalkę naturalnych, ludzkich rozmiarów, a obie panie postanowiły nadać mu imię Marcelo.

Z początku osobliwy towarzysz Meirivone po prostu spędzał z nią czas, jednak z czasem zapałała do niego uczuciem. To, co z pozoru może wydawać się dziwne, samotna kobieta traktowała śmiertelnie poważnie.

Kobiety już ruszyły do Lidla po ten płaszcz na jesień! Jest tani, optycznie wyszczupla i podkreśla talię

Marcelo i Meirivone posunęli się o krok dalej. Aż ciężko w to uwierzyć

Na zauroczeniu się nie skończyło, ponieważ szczęśliwa kobieta ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Z pozoru nierealna sytuacja doprowadziła do “porodu” jednak zanim to się stało, “zakochani” postanowili sformalizować związek. Na ceremonii pojawiło się aż 250 zaprzyjaźnionych osób, które o dziwo życzyły “parze” jak najlepiej. Jak donosi pudelek.pl, kobieta wyznaje, że nigdy nie mogłaby być szczęśliwsza, a koleżanki jej zazdroszczą.

Para z Brazylii relacjonuje swoje życie w social-mediach. Są narażeni na krytykę

Konto na Instagramie, na którym para relacjonuje wspólne chwile śledzi prawie 100 tys. użytkowników. Ich posty są bardzo popularne, jednak zakochani często mierzą się z krytyką. Pod ich wspólnymi zdjęciami można na przykład przeczytać wpisy:

Kobieto, znajdź normalnego mężczyznę. To, co robisz jest straszne

Nie rozumiem, dlaczego ta dziewczyna robi coś tak irracjonalnego

To nie może być prawda. Potrzebujesz lekarza!

meirivone_santinha/Instagram

 

Tagi: miłość