Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Popłakała się, gdy zobaczyła swoje brwi po zabiegu. Wizyta u kosmetyczki zrujnowała jej wygląd
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 13.03.2020 19:56

Popłakała się, gdy zobaczyła swoje brwi po zabiegu. Wizyta u kosmetyczki zrujnowała jej wygląd

brwi
fot. facebook.com @kentlive

Brwi to niewątpliwie ważna część twarzy. Odpowiednio zadbane i o dobrym kształcie potrafią nadać bardzo atrakcyjny wygląd. Pewna kobieta wybrała się do kosmetyczki, by się upiększyć. Jej wizyta skończyła się jednak płaczem i… nie tylko.

Brwi, które zostały poddane zabiegom kosmetycznym, bardzo na tym ucierpiały, a ich właścicielka wpadła w niemałą histerię. Ten zabieg znacznie wpłynął na jej życie.

Brwi powodem traumy?

Pewna kobieta wybrała się do salonu kosmetycznego, żeby udoskonalić swoje brwi. Do realizacji zabiegu wybrała salon o najlepszych opiniach. Mężczyzna, który zasugerował zabieg laminowania kobiecie, dopiero się uczył. Uznał jej brwi za fantastycznie gęste i zaproponował, by była modelką, na której będzie się uczył.

Zabieg laminowania rozpoczyna się oczyszczeniem brwi i nałożeniem na nie aktywatora z kwasem tioglikolowym powodującym otwieranie się łusek włosa. Następnie włoski powlekane są keratyną, która bardzo je wzmacnia i odbudowuje ich strukturę. Klientka zgodziła się na zabieg, została jednak uprzedzona, że po zabiegu mogą pozostać wokół brwi plamki, i że nie należy moczyć łuków brwiowych przez najbliższą dobę po wykonaniu zabiegu. Co mogło się nie udać?

  1. Lekarz oszacował, ile miesięcy będzie trwać wirus w Polsce. „Musimy szykować siły”
  2. Mamy przełom ws. koronawirusa? Naukowcy informują o skutecznym leku, jest znany od 70 lat
  3. Barbara Kurdej-Szatan: „Na kredyty i życie to nie starczy”. Komentuje obecną sytuację aktorów

Dziewczyna wyszła ze łzami w oczach

Kobieta, gdy zobaczyła się w lustrze, przeraziła się, ale została uspokojona przez pracowników salonu, ponieważ plamy miały zniknąć. Gdy wróciła do domu, stan jej wyglądu coraz bardziej się pogarszał. Dzwoniła do kosmetyczki, by się pożalić i zaczerpnąć jakiejś rady, jednak nie dostawała konkretnych odpowiedzi. Przez brak kontaktu, kobieta zdecydowała się na dalsze kroki.

Klientka salonu postanowiła swój żal opisać na Facebooku. Jej post agresywnie atakował salon kosmetyczny. Jego właścicielka nie zgadzała się z opiniami o niej wypisywanymi i przeszła do kontrataku. Dziewczyna nie dawała za wygraną i rozprzestrzeniała post wszędzie, gdzie to było możliwe.

Właścicielka salonu, poczuła się niesprawiedliwie atakowana i postanowiła zgłosić sprawę na policję, aby bronić się, jak twierdzi, przed tym agresywnym postem. Jednak, gdy zobaczyła zdjęcie brwi nieusatysfakcjonowanej kobiety, przyznała rację, że efekt jest bardzo nieestetyczny. Sprawa jeszcze się nie skończyła.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

brwi

Oto efekt salonu kosmetycznego.

brwi

Brwi są ogromną ozdobą kobiety.

brwi

Zabiegom laminacji najczęściej poddaje się gęste brwi.

ZOBACZ TEŻ:
  1. Ksiądz nie chce odwołać rekolekcji. Według niego gorszy od koronawirusa jest wirus atakujący duszę
  2. Z ostatniej chwili: Nie żyje kobieta z koronawirusem. 2 tygodnie temu wróciła z Polski na Ukrainę
  3. Agnieszka Woźniak-Starak pokazała zdjęcie. W jej domu pojawił się ktoś nowy
  4. Przenigdy nie zostawiaj uchylonego do góry okna wychodząc z domu. Konsekwencje mogą być straszne, jest nagranie
  5. Owczarek niemiecki spotkał małego słonia. Właściciele bali się, ale nikt nie mógł przewidzieć takiej reakcji
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

Źródło: mirror.co.uk

Powiązane