Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Żaliła się, że wygląda, jak szara myszka. Fryzjerka zrobiła jej powalającą na kolana metamorfozę
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 21.04.2020 16:25

Żaliła się, że wygląda, jak szara myszka. Fryzjerka zrobiła jej powalającą na kolana metamorfozę

Fryzjerka
fot. Youtube TODAY

Nie ulega wątpliwości, że młodość to ten okres w życiu każdego człowieka, kiedy za wszelką cenę poszukuje swoje stylu. To właśnie dlatego eksperymenty dotyczące wyglądu są na porządku dziennym. Pewna 19-latka w tłumie swoich przyjaciółek czuła się jak zwyczajna, szara myszka. Metamorfoza, którą przeszła pod okiem doświadczonej stylistki jest niesamowita.

Fryzjerka dokonała czegoś niemożliwego. Dziewczyna narzekała, że wygląda, jak szara myszka i potrzebuje zmiany. Wraz ze stylistką, fryzjerka pokonała czegoś wspaniałego, zamieniła dziewczynę w prawdziwą petardę! Widać, że 19-latka świetnie czuje się w nowym wydaniu.

Fryzjerka dokonała niemożliwego

19-letnia dziewczyna od dłuższego czasu czuła się niczym przysłowiowa szara myszka. Kolejne próby znalezienia własnej stylu, dzięki którym byłaby w stanie wyrazić jej osobowość, kończyły się zupełnym niepowodzeniem. Bezradność i usilna chęć zmiany sprawiły, że zgłosiła się do popularnego cyklu Ambush Makeover australijskiej telewizji śniadaniowej.

Przed metamorfozą nosiła głównie sportowe ubrania, a jej gęste i długie włosy były mocno zaniedbane. Oprócz tego całkowicie rezygnowała też z makijażu. W pewnym momencie postanowiła, że czas na zmiany. Zapragnęła przemienić się w piękną i powalającą kobietę, która wyglądem olśni wszystkich dookoła.

Zachwycająca metamorfoza

Przemiana, którą dokonała fryzjerka, jest niewiarygodna. Dziewczyna oprócz nowego, oszałamiającego wyglądu zyskała też pewność siebie. Internautom trudno było uwierzyć, że to ta sama osoba.

-Wcześniej wyglądała słodko i niewinnie. Teraz to prawdziwa kobieta- napisała jedna z kobiet.

-Powala na kolana, dosłownie. Fryzjerka może być z siebie dumna!- dodała kolejna.

Niewiarygodne. Takie przemiany zdecydowanie cieszą oko– napisał Internauta.

-Nowa fryzura całkowicie zmieniła jej twarz. To magia?- zapytała ostatnia z Internautek.

ZOBACZ METAMORFOZĘ DZIEWCZYNY:

Fryzjerka

Fryzjerka dokonała niemożliwego.

Powiązane