Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na 24-30 lipca. Miłość, zdrowie, pieniądze, praca
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 24.07.2023 10:26

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na 24-30 lipca. Miłość, zdrowie, pieniądze, praca

Które znaki zodiaku będą szczęśliwe w tym tygodniu
Fot. Leah Kelley/Pexels, Które znaki zodiaku będą szczęśliwe w tym tygodniu

Koniec lipca to dla wielu znaków zodiaku walka o lepsze jutro. Niektóre z nich otrzymają szansę od losu na poprawę życia, zaś inne poznają kogoś, kto kompletnie odmieni ich światopogląd. Jednak czy dla wszystkich znaków ten czas będzie łaskawy?

Horoskop na tydzień 24-30 lipca: Baran, Byk, Bliźnięta i Rak. Czy mają szansę na awans?

Baran (21.03-19.04)

Wakacje to czas, który jest dla ciebie przełomowy. Wiele się dzieje, również w kwestiach zawodowych. Twój pracodawca stawia przed tobą nowe wyzwania i wystawia twoją cierpliwość na dużą próbę. Pamiętaj jednak, że zachowanie dystansu i ciężka praca może ci się opłacić. W tym tygodniu skup się na zadaniach zawodowych. Na odpoczynek jeszcze będzie czas.

Byk (20.04-20.05)

Twoja natura mówi ci, aby odpuścić i zacząć walczyć o spokój ducha. Jeśli praca odbiera ci całą radość, skorzystaj z kilku wolnych dni, aby przemyśleć, czy aktualne zajęcie faktycznie sprawia ci radość.

Bliźnięta (21.05-20.06)

W ostatnim czasie mocno skupiasz się na karierze zawodowej. Marzy ci się awans, jednak niekończenie jest to dobry czas na zmianę stanowiska. Odpuść, a niebawem przyjdzie do ciebie jeszcze lepsza oferta pracy. Teraz na horyzoncie pojawi się ktoś, kto kompletnie odmieni twoje podejście do życia. Może czasem warto dać się ponieść emocjom?

Rak (21.06-22.07)

Raki muszą okiełznać swoją emocjonalną naturę. Praca i życie prywatne zbyt mocno zaczynają się przenikać. Każdy, kto nie może odszukać balansu między obowiązkami zawodowymi a życiem prywatnym, szybko spotyka się z brakiem radości z codzienności. Może czas na dłuższy urlop, który pozwoli ci oczyścić głowę?

Nowy, niepokojący trend w związkach. Jak rozpoznać micro-cheating?

Horoskop na tydzień 24-30 lipca: Lew, Panna, Waga i Skorpion. Komu mocniej zabije serce?

Lew (23.07-22.08)

Już od dłuższego czasu czekasz na kogoś wyjątkowego. Co ciekawe szybki wyjazd ze znajomymi pozwoli ci poznać kogoś, przy kim twoje serce w końcu szybciej zabije. Czy będzie to jednak intensywne uczucie, tego musisz przekonać się sama.

Panna (23.08-22.09)

Zazwyczaj jesteś ostrożna w kontaktach z obcymi. Ten tajemniczy brunet może jednak kompletnie odmienić twoje życie. Jego otwarta natura pozwoli ci poczuć się swobodnie i bezpiecznie już po kilku wspólnie spędzonych godzinach. Zastanów się, może to relacja na dłużej?

Waga (23.09-22.10)

Końcówka lipca to czas pełen szaleństw i nowych znajomości. Nie obawiaj się ryzykować i robić rzeczy, które dotychczas wydawały ci się zbyt szalone. Taka brawura pomoże ci znaleźć nowych przyjaciół.

Skorpion (23.10-21.11)

Czujesz w sobie głęboki spokój. Końcówka lipca wskaże ci w końcu drogę, którą powinnaś podążyć. Nie brakuje w niej zakrętów i chwil zwątpienia. Wiedz jednak, że w życiu warto ryzykować. Jeśli dopisze ci szczęście, nowy etap życia zaczniesz z kimś wyjątkowym.

Horoskop na tydzień 24-30 lipca: Strzelec, Koziorożec, Wodnik i Ryby. Który znak przeżyje przygodę swojego życia?

Strzelec (22.11-21.12)

Marzy ci się wyjątkowe przeżycie. Może to dobry czas, żeby wykupić skok ze spadochronem, lot na paralotni czy nurkowanie? Zastrzyk adrenaliny dobrze ci zrobić, a przy okazji poczujesz, że żyjesz. Zastanów się, jak przy okazji pokonać swoje słabości.

Koziorożec (22.12-19.01)

Boisz się podejmować decyzje i zawsze kroczysz precyzyjnie wyznaczoną ścieżką. Może czas z niej zboczyć i poznać swoją szaloną naturę? Koniec lipca to znakomity czas, aby w końcu zaryzykować i postawić wszystko na jedną kartę.

Wodnik (20.01-18.02)

Marzy ci się wyjazd w odległe miejsce? Najlepiej jeśli pojedziesz w tę podróż zupełnie sama. Ostatni tydzień lipca do znakomity moment na to, aby zaplanować wycieczkę. Przy odrobinie szczęścia może uda ci się znaleźć bilet na drugi koniec świata, dosłownie za grosze!

Ryby (19.02-20.03)

Ryby nie mają w swojej naturze ryzyka. Cieszą się z tego co daje im los. Końcówka lipca wywróci jednak wasz światopogląd do góry nogami. Czy uda ci się odnaleźć w nowej rzeczywistości?

horoskop na koniec lipca
Fot. Jopwell/Pexels, horoskop na koniec lipca