Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Kobieta powiększyła swoje usta. Widok jej warg zaczął przerażać
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 20.02.2023 12:18

Kobieta powiększyła swoje usta. Widok jej warg zaczął przerażać

kobieta
mediadzdjęcie poglądowe/rumimages/Bunny/Media Drum/East News

Kailee Jones z Filadelfii od wielu lat chciała powiększyć swoje usta. Jej naturalne wargi były wąskie co wprawiało ją w kompleksy. Zabieg kobieta mocno przypłaciła zdrowiem.

Jones udała się do specjalnego zakładu, jednak nie przewidziała, że substancja, która została wstrzyknięta w jej usta wywoła w jej ciele reakcję alergiczną. Po zabiegu jej wargi zrobiły się aż osiem razy większe.

Kobieta powiększyła usta

Amerykanka nagrała film, aby przestrzec ludzi przed podobnym działaniem. Kobiecie wstrzyknięto po jednym mililitrze kwasu w obie wargi. Godzinę później sprawa zaczęła robić się poważna.

Usta bardzo mocno jej spuchły i osiągnęły ogromny rozmiar. Próbowała ona temu przeciwdziałać okładem z lodu, ale to przyniosło skutek odwrotny do zamierzonego i zrobiło się jeszcze gorzej. 

Maryla Rodowicz zostanie w show TVP? Nie pozostawiono złudzeń

Powikłania po zabiegu powiększania ust

Przez dwa kolejne dni Kailee nie była w stanie nic zjeść, ani nic powiedzieć. Wszystko upamiętniła po to, aby uświadomić ludziom, że przed takim zabiegiem należy skonsultować się z lekarzem i przeprowadzić testy alergiczne.

Pomimo poważnej sytuacji znajomi kobiety potrafili rzucić w jej stronę docinkiem. Kobieta miała swoim wyglądem przypominać postać “Fungusa” z filmu “Potwory i Spółka”.

Kailee Jones o swoim zabiegu

Początkowo kobieta myślała, że opuchlizna ust to normalna reakcja dla organizmu po ingerencji igieł. Jednak gdy usta zaczęły ją boleć zrozumiała, że tak jednak nie powinno być. 

Po konsultacji z lekarzem Amerykance przepisano sterydy, które miały zwalczyć reakcję alergiczną. Jones mogła mieć po tym nawet problemy z gardłem. Szczęśliwie dla niej trzeciego dnia po zabiegu opuchlizna z warg zaczęła schodzić.

Źródło: o2.pl

Tagi: kobieta