Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Kobieca kurtka w Lidlu za jedyne 60 zł. Jest idealna na wiosnę
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 03.03.2021 13:00

Kobieca kurtka w Lidlu za jedyne 60 zł. Jest idealna na wiosnę

lidl
Fot. Steve Black/REX/eastnews

To nie jedyna okazja, na jaką można się tam napotkać. Ubrania schodzą jednak na pniu, warto więc się pospieszyć.

Lidl oferuje swoim klientom niezwykły rarytas! Idealna, pikowana kurtka na wiosnę jest już dostępna w sprzedaży i kosztuje jedynie 60 zł. To nie wszystko – dostępna jest zróżnicowana rozmiarówka i trzy kolory do wyboru. Warto wybrać się do znanego dyskontu.

Lidl oferuje swoim klientom piękną kurtkę na wiosnę. Kosztuje jedyne 60 zł!

Wiosna jest czasem, w którym warto zrobić porządki w swojej garderobie i zobaczyć, czego nam brakuje na nadchodzący sezon. Można przyjrzeć się również temu, czy nie wypadałoby odświeżyć niektórych jej elementów.

Lidl wychodzi temu pragnieniu naprzeciw, oferując stylową i tanią pikowaną kurtkę, prawdziwy modowy hit. W wiosennej promocji kosztować będzie jedynie 60 zł i ma być dostępna we wszystkich dyskontach.

Ma być to ukłon, który pokaże, że można wyglądać modnie, nie wydając przy tym fortuny. Oferta wydaje się całkiem szeroka.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Kurtkę będzie można zakupić zarówno stacjonarnie, jak i przez sklep internetowy Lidla, który działa od zeszłego roku – oferuje on jedynie produkty niezwiązane z żywnością.

Warto więc odwiedzić Lidl już dziś i przekonać się, w jakich rozmiarach i kolorach można znaleźć nową kurtkę.

Kurtka pikowana w trzech kolorach

Pikowana kurtka prócz zalety, jaką jest dobra osłona przed wiatrem i modny wygląd, ma również wysoki kołnierz, który pozwoli uchronić szyję przed zimnem.

Dodatkowo jest dostępna w trzech kolorachkoralowym, jasnoniebieskim i jasnoróżowym. Wykonano je z poliamidu i poliestru, dzięki czemu kurtka nie wchłania też wody, można ją więc swobodnie nosić w deszczu.

Rozmiarówka też powinna zadowolić większą część klientek – można nabyć kurtki od rozmiaru XS (32/34) do rozmiaru L (42/44). Niestety, większe panie będą musiały poszukać podobnych kurtek w innych sklepach.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [kobieta.gazeta.pl]

Tagi: kurtka lidl
Powiązane