Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Lidl przyciąga miłośniczki naturalnych kosmetyków. Oferta poszerza się z dnia na dzień
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 14.12.2019 15:55

Lidl przyciąga miłośniczki naturalnych kosmetyków. Oferta poszerza się z dnia na dzień

Lidl
Marek BAZAK/East News

Lidl postanawia rozszerzyć ofertę naturalnych kosmetyków, dla wszystkich swoich klientów, którzy pozostają wierni ich sieci, ale zależy im tez na dbaniu o swoją skórę. To świetny zabieg, szczególnie w ostatnim czasie, kiedy to coraz więcej osób dokładnie przygląda się składom kosmetyków. Teraz będzie można je kupić w tak popularnej sieciówce.

W ostatnich latach coraz większa i większą popularność zyskują naturalne kosmetyki. Wiele kobiet zwraca szczególną uwagę na to, by nie używać na swojej delikatnej skórze rzeczy, w których dużo jest zbędnej chemii. Coraz więcej osób przechodzi również na dietę wegańską i dba, żeby produkty odzwierzęce nie znajdowały się w żadnych z produktów używanych przez nich na co dzień. Lidl dba też o tych klientów.

Lidl wprowadza naturalne kosmetyki

Znana sieciówka promuje swoje kosmetyki jako przyjazne weganom, naturalne i inspirowane składnikami wprost z naszych kuchni. Jednocześnie, wprowadzona przez Lidl linia kosmetyków do pielęgnacji Cien Food for Skin ma bardzo przystępne ceny.

Co wchodzi w skład linii Cien Food for Skin? W skład linii Cien Food for Skin wchodzą kremy do rąk, płyny micelarne, kremy do twarzy, żele do mycia twarzy, kremy przeciwzmarszczkowe, żele do mycia, balsami do ciała i maseczki do twarzy.

Czy kosmetyki z Lidla są zdrowe?

Kosmetyki z Lidla zostały przetestowane przez Renatę Zielezińską dla portalu trustedcosmetics.pl. Wzięła ona pod lupę trzy z licznych kosmetyków: krem przeciwzmarszczkowy, krem do rąk i wygładzający peeling do ciała. Chociaż kobieta nie wypowiedziała się w superlatywach o żadnym z produktów, pochwaliła myjący peeling.

Warto zwrócić uwagę, że zaproponowane przez Lidl kosmetyki Cien Food for Skin to bardzo przystępna cenowo opcja — już to powinno wskazać nam, że nie będzie stuprocentowo naturalna. Jednak jej skład i tak może wyróżniać się na tle innych kosmetyków w podobnym przedziale cenowym.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

lidl
lidl
lidl

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  3. Jej kot bez przerwy niszczył choinkę. Wpadła na pomysł, dzięki któremu teraz boi się do niej zbliżyć
  4. Guz mózgu odebrał radość życia sędzinie Annie Marii Wesołowskiej. ”Mam niesymetryczną twarz i problem z otwieraniem oka”
  5. Jolanta Kwaśniewska oceniła Agatę Dudę. „Mogę powiedzieć TYLKO O OBRAZKU, jaki widzimy”
  6. Ludzie mają dosyć Małgorzaty Rozenek. Wytknęli jej to w najbardziej bolesny sposób

źródła: lidl.pl, trustedcosmetics.pl