Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Pięć tricków z TikToka na wyjątkowy makijaż. Odmienią twoje życie i ułatwią przygotowanie do wyjścia
Aleksy Kiełbasa
Aleksy Kiełbasa 10.11.2020 19:15

Pięć tricków z TikToka na wyjątkowy makijaż. Odmienią twoje życie i ułatwią przygotowanie do wyjścia

Makijaż do czerwonej sukienki
Instagram.com @farmacia_veronesi

Wykonanie idealnego makijażu jest sztuką. Jednak na co dzień zazwyczaj nie ma odpowiedniej ilości czasu, aby wykonać go perfekcyjnie. Najpopularniejsze influencerki pokazały na TikToku pięć tricków, które mogą nie tylko ułatwić Ci zrobienie makijażu, ale mogą także pozytywnie wpłynąć na jego wygląd.

Perfekcyjny makijaż podkreśla urodę kobiety, a także dodaje jej pewności siebie. Aby takowy wykonać, wcale nie musisz mieć skończonej specjalistycznej szkoły. Wystarczy kilka tricków, które mogą twój make-up uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym.

Influencerki zdradzają makijażowe tricki na TikToku

Makijażowe influencerki w tej dziedzinie stają się autorytetem nie tylko dla młodszego pokolenia, ale dla wszystkich pań, bez względu na wiek.

Kilka z nich na swoim TikToku zdradziło, jak za pomocą prostych środków, Twój makijaż może stać się jeszcze bardziej perfekcyjny. O niektórych z tych pomysłów z pewnością nie wiedziałaś.

Jednak po przeczytaniu tego artykułu, będziesz mogła malować się szybciej i lepiej, a twój makijaż długo pozostanie w idealnym stanie!

Makijaż: jak udoskonalić swoje oczy?

Shanae i Renae Nel to brytyjskie influencerki, które prowadzą swój kanał m.in. właśnie na TikToku. Założycielki marki Gloss Twins zdradziły, że aby powiększyć swoje oczy, należy używać białej kredki.

Z kolei Abby Roberts odniosła się do powiek. Pochodząca również z Wielkiej Brytanii podpowiada jak uzyskać efekt napigmentowanego cienia do powiek. Wystarczy użyć korektora lub podkładu – lepkiego i raczej błyszczącego, do którego cień będzie mógł się przyczepić. Wówczas kolor staje się wyrazisty.

Za to Promise Tamang podpowiada, jak uporać się z odklejającymi sztucznymi rzęsami. Włoska wizażystka radzi użycie czarnego kleju do rzęs. Należy spojrzeć w dół i przeciągnąć w poprzek linii rzęs, a po ich nałożeniu będą się trzymać cały dzień.

  1. Ministerstwo Edukacji ma pilną wiadomość. Wszystko zacznie się dziś o 11:11
  2. Mamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 11 listopada. Zła wiadomość dla wielu Polaków
  3. Ponad połowa Polaków popełnia jeden fatalny błąd. Konsekwencje są katastrofalne

Prosty sposób na podkreślenie kości policzkowych i ust

Miana Lauren jest Kanadyjką, którą inspirują makijaże inspirowane największymi gwiazdami. Infuencerka mówi, jak można sprawić, aby usta stały się twoim jeszcze większym atutem.

Aby usta wyglądały naturalnie, wystarczy delikatnie przerysować szczyt górnej wargi i dalej podążać za naturalnym układem ust. Następnie należy nałożyć linię na dolną wargę, ale tylko na środku, a następnie postępować zgodnie z naturalną linią w innych miejscach.

Ellie Addis kosmetykami zainteresowała się już w wieku 10 lat i zaczęła z nimi eksperymentować. 19-brytyjka wyjawia prosty trick, który podkreśli Twoje kości policzkowe.

Brytyjska infulencerka kładzie róż po bokach twarzy, prawie w tym miejscu, gdzie nakłada rozświetlacz, zamiast na policzkach, bo daje to efekt podniesienia kości policzkowych.

ZOBACZ WIDEO:

TikTok Makijaż

Dzięki pomocy tiktokerek poprawisz makijażowe umiejętności.

Makijaż tiktok

Dziewczyny chętnie zdradzają swoje triki.

@bilintinamakeupTry and let me know if it works for you ???? ##LearnOnTikTok ##TikTokPartner ##RnBVibes ##concealerhack♬ original sound – Valentina

ZOBACZ TEŻ:

  1. Po 59 latach małżeństwa został wdowcem. Jego słowa skierowane do zmarłej żony doprowadzają do łez
  2. Klamka zapadła. Już od jutra będzie nowy zakaz. Ważna wiadomość zwłaszcza dla wyjeżdżających poza granice kraju
  3. Jak długo będą zamknięte bary i restauracje? Polki i Polacy poznali datę, jest jednak ważny wyjątek
  4. Minister ogłosił zmiany dla Polaków. Wszystko stanie się jeszcze w tym tygodniu
  5. Horoskop na cały tydzień. 3 znaki czeka wielkie szczęście, jeden szczególnie musi na siebie uważać
  6. Cudowny produkt, bije na głowę sklepowe wersje. Jeśli masz jabłka, zrobisz go błyskawicznie
  7. 1 banalna sztuczka i problem przy robieniu pierogów znika w zapomnienie. Korzystają z niego Gessler i Makłowicz

Źródła: TikTok, Vogue