Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Metaliczne plecaki, które dodadzą błysku każdej stylizacji. Pokochały je gwiazdy
Redakcja Lelum.pl
Redakcja Lelum.pl 06.11.2019 16:45

Metaliczne plecaki, które dodadzą błysku każdej stylizacji. Pokochały je gwiazdy

Metaliczne ubrania i akcesoria to trend, który od dłuższego czasu utrzymuje się na wybiegach u największych projektantów oraz na łamach najważniejszych czasopism modowych. Dodatki w tym stylu pokochały miliony kobiet na całym świecie – w tym również najpopularniejsze siostry świata, Kendall i Kylie Jenner!

W kolekcji marki KENDALL + KYLIE znajdziemy między innymi plecaki o srebrnym, metalicznym połysku, jak i bardziej minimalistyczne, z połyskującymi elementami. Występują w różnych wielkościach. Lakierowany plecaczek LEXA z łatwością zastąpi małą torebkę. Jeśli potrzebujesz większego plecaka, który pomieści wszystkie niezbędne rzeczy, to koniecznie zwróć uwagę na model CARLY – dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i srebrnej.

metaliczne plecaki

Metaliczne plecaki to prawdziwy hit

Mały plecak w cekiny to opcja dla osób, które lubią się wyróżniać z tłumu. Na co dzień, na wieczorną imprezę, czy na spotkanie w gronie przyjaciół – NORA MINI sprawdzi się na każdą okazję!

Kolekcja plecaków, torebek oraz butów marki KENDALL + KYLIE jest dostępna na stronie polskiego dystrybutora – www.mmsport.pl.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

metaliczne plecaki

metaliczne plecaki
materiały prasowe

Powiązane