Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Już nie tylko Warszawa, sklepy Primark powstaną także w innych miastach. Znamy szczegóły
Marta Kulik
Marta Kulik 15.03.2021 23:28

Już nie tylko Warszawa, sklepy Primark powstaną także w innych miastach. Znamy szczegóły

primark
fot. Jakub Kaminski/East News

Na taką informację czekało wielu klientów. Po długim oczekiwaniu w końcu przekazano wiadomość o otwarciu kolejnych sklepów Primark w Polsce. Poza Warszawą zakupy zrobimy w dwóch innych miastach.

Co ciekawe, otwarcia kolejnego sklepu możemy spodziewać się już niebawem. Mimo pandemii już 25 marca drugi Primark zostanie otwarty w galerii Poznania w Poznaniu.

Primark w Polsce

Przypomnijmy, że pierwszy Primark w Polsce powstał w warszawskiej Galerii Młociny. Z powodu pandemii nie wszyscy mogli od razu wejść do sklepu, zatem przed wejściem utworzyła się ogromna kolejka.

Business Insider Polska informował, że do galerii, w pierwszym tygodniu otwarcia Primarka, przyszło ponad 200 tys. osób.

Cieszymy się z pozytywnej reakcji naszych polskich klientów na otwarcie sklepu Primark w Warszawie i choć spodziewaliśmy się dużego zainteresowania, rzeczywistość przerosła nasze oczekiwania – biuro prasowe Primarka informowało w rozmowie z businessinsider.com.pl.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Teraz w Polsce powstaną dwa koleje sklepy. Pierwszy już w przyszłym tygodniu będzie mógł zostać odwiedzony przez klientów.

Otwarcie kolejnych sklepów Primark

Cieszymy się, że możemy zaoferować klientom z Poznania słynną modę i ceny Primark. Nie moglibyśmy wymarzyć sobie lepszej lokalizacji dla naszego drugiego sklepu w Polsce. […] Klienci z Poznania mogą spodziewać się najnowszych kolekcji wiosna/lato z jaskrawymi kwiatowymi nadrukami, odzieży w pastelowych kolorach, a także nowych, ekscytujących serii licencjonowanych, z motywami Disney’a i Pineapple – mówił Maciej Podwojski, area manager Primark na Polskę, Słowenię oraz Czech, podaje portal poznan.naszemiasto.pl.

To jednak nie koniec dobrych informacji dla wiernych klientów Primarka. Trzeci sklep marki w Polsce zostanie otwarty w Katowicach, w Silesia City Center.

– Z wielką przyjemnością informujemy o kolejnej lokalizacji sklepu Primark w Polsce, w ramach dalszego rozwoju firmy w Europie Środkowo-Wschodniej. Rozwój galerii handlowej Silesia City Center zapewnił nam możliwość zlokalizowania sklepu w samym centrum Katowic – dodał Maciej Podwojski,

Niestety, na otwarcie sklepu w Katowicach trzeba będzie poczekać nieco dłużej.

Zobacz zdjęcie:

primark

Wiele osób długo czekało na informacje w sprawie otwarcia kolejnych sklepów.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: poznan.naszemiasto.pl

Powiązane