Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Rzęsy z roślin i rzodkiewka zamiast szminki? Wizażystka robi najdziwniejsze makijaże na świecie
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 23.01.2020 14:32

Rzęsy z roślin i rzodkiewka zamiast szminki? Wizażystka robi najdziwniejsze makijaże na świecie

rzęsy
youtube.com FabuPRO

Rzęsy wykonane z roślin, plastry rzodkiewki zamiast szminki czy płatki kwiatów jako eyeliner? Ta makijażystka robi wszystko, by pokazać, że makijaż nie jest nudną sztuką! Jej prace są wyjątkowe i naprawdę niezwykłe. Jak ona na to wpadła?

Makijażystka, która na Instagramie pokazuje swoje niebanalne pomysły cieszy się dużym uznaniem. Jej makijaże wykonane z roślin, kwiatów, a nawet grzybów przywodzą na myśl baśniowe postacie i mają wielu swoich zwolenników, jak i przeciwników. Nałożyłybyście je na twarz?

Rzęsy z kwiatów, makijaż z rzodkiewek

Rosyjska artystka, która wychowała się w otoczeniu natury, czerpie inspiracje z otaczającego ją świata. Katia używa wyjątkowo niekonwencjonalnych materiałów i tworzy unikatowe dzieła sztuki, które już znalazły sobie wielu fanów. Do jej najbardziej charakterystycznych prac należą rzęsy z kwiatów czy grzybów, plasterki rzodkiewki nałożone na usta niczym szminka, czy rękawiczki wykonane w całości z warzyw.

Katia ma wielu fanów na Instagramie – w tej chwili obserwują ją już ponad 23 tysiące osób, a wielbicieli jej nietypowej sztuki wciąż przybywa. Choć makijażystka zdobyła uznanie wielu, równie wiele osób odrzuca nakładanie jedzenia na twarz, czemu dają upust w komentarzach. Katia jednak nie przejmuje się negatywnymi opiniami i wciąż tworzy swoją sztukę.

Dziwny makijaż

W obecnych czasach artyści naprawdę muszą się nagimnastykować, by zaskoczyć czymś, czego jeszcze świat nie widział. Prace Rosjanki to tylko przykład tego, jak niekonwencjonalne materiały można wykorzystać w sztuce makijażu. Choć rzęsy z grzybów robią wrażenie, artystka nie jest jedyna jeśli chodzi o tworzenie dziwacznych rzeczy na twarzy.

Niedawno dzięki cyfrowym filtrom na twarz rozpowszechniła się sztuka wirtualnego makijażu, a inna rosyjska makijażystka zasłynęła ostatnio z cienia do powiek i eyelinera wykonanego z tzw. slime, czyli popularnego gluta do zabawy dla dzieci. Czekamy z ciekawością na kolejne pomysły!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rzęsy

Rzęsy… z grzybów? Niektórzy są zachwyceni, inni oburzeni.

rzęsy

Rzodkiewka zamiast szminki to ciekawe rozwiązanie.

rzęsy

Artystka ma naprawdę nietypowe pomysły!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kolor stolca może być pilnym alarmem o Twoim zdrowiu. Jeden z nich świadczy o raku i innych paskudnych chorobach
  2. Kosmetyczka oszpeciła jej twarz. Lekarze nie mogli dojść, co zrobiono klientce w salonie
  3. Horoskop indiański zdradza najsilniejsze cechy. Które zwierzę jest twoim duchowym opiekunem?
  4. Michał Szpak padł ofiarą oszustów. Artysta ostrzega swoich fanów
  5. Musieli przerwać odcinek z Dagmarą. Śmierć przyszła nagle, dramat