Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Składniki, które pokochały Polki!
Marta Kulik
Marta Kulik 14.12.2020 23:58

Składniki, które pokochały Polki!

składniki
fot. materiały prasowe Natura Siberica

Produkty z linii Oblepikha C-Berrica, dzięki zawartości witamin C, A, E, B5 oraz kwasów AHA/BHA (glikolowy, mlekowy, czy kwas salicylowy) w pełni zadbają o piękny i zdrowy
wygląd cery. Zapewnią jej naturalny blask i przywrócą naturalną promienność. Przy
regularnym stosowaniu zmniejszają również oznaki przedwczesnego starzenia, a także pozwalają zbalansować efekt zanieczyszczenia skóry, które szczególnie doskwiera o tej porze roku. Dzięki produktom z linii skóra nie tylko będzie właściwie chroniona, ale również będzie szybciej się regenerować.

Polki cenią sobie tradycję w pielęgnacji w nowoczesnym wydaniu. Ufają sile pochodzącej ze skarbów natury, oryginalnym recepturom opartym na zielarstwie, ale głównie tym wzbogaconym o najnowszą wiedzę biotechnologiczną ekspertów. Polki chętnie sięgają też po naturalne superfoods, zwłaszcza te cenne dla skóry. Ostatnio polskie kobiety odkryły skarby dzikiej Syberii, zamknięte w kosmetykach do kompleksowej pielęgnacji twarzy, ciała i włosów marki Natura Siberica. Prawdziwym hitem wśród składników dobroczynnie działających dla skóry jest Rokitnik Ałtajski, niezwykle bogaty w witaminę C. Nie ma się co dziwić, że Polki zaufały jego sile!

W jej skład wchodzą produkty, wykorzystujące naturalną moc Rokitnika Ałtajskiego i pozwalające zadbać o skórę na każdym etapie pielęgnacji:
• Rozświetlający krem do twarzy – adresowany jest do skóry zanieczyszczonej. Po zastosowaniu przynosi odświeżenie i blask, jednocześnie redukując skutki zmęczenia i stresu (pojemność: 50 ml/ cena: 39,99 zł)
• Tonizujący krem-fluid do twarzy – dostarcza skórze energii na cały dzień, zapewniając jej świeżość, gładkość oraz zabezpieczenie przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. (pojemność: 50 ml/ cena: 39,99 zł)
• Energizujące serum do twarzy – ma właściwości tonizujące. Pozostawia po sobie skórę pełną energii i witalności na cały dzień. (pojemność: 30 ml/ cena: 29,99 zł)
• Antyoksydacyjne serum do twarzy poprawia wygląd skóry, odświeżając ją i zapewniając
jej efekt naturalnego blasku. (pojemność: 30 ml/ cena: 29,99 zł)
• Oczyszczający żel to twarzy – odpowiedni do codziennego stosowania. Delikatnie oczyszcza skórę, pozostawiając na niej przyjemne uczucie świeżości. (pojemność:150 ml,cena:29,99 zł)
• Rewitalizujący peeling-maska do twarzy – uzupełnia codzienną pielęgnację, gwarantując efekt czystej j i miękkiej skóry. (pojemność: 145 ml, cena 29,99 zł)

Rokitnik Ałtajski i jego niezwykłą moc wykorzystano w naturalnej i wegańskiej linii do
kompleksowej pielęgnacji skóry, Oblepikha C-Berrica. Jej formuła oparta jest na bazie
organicznego hydrolatu z syberyjskich jagód (inna nazwa na Rokitnik Ałtajski). Jagody z
Syberii posiadają potężne właściwości antyoksydacyjne, nawilżające i uelastyczniające skórę. Przez wieki używane były w zabiegach kosmetycznych, również dlatego, że to jest
najbogatsze, naturalne źródło cennej dla skóry witaminy C. Witamina ta wzmacnia naturalny system obronny skóry, przyspieszając procesy jej regeneracji. Organiczny hydrolat z rokitnika ałtajskiego poprawia także ogólny stan skóry, nawilża i uelastycznia ją.

Seria Oblepikha C-Berrica dostępna w Drogeriach Rossmann.

składniki