Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Walczyła z ciężkim trądzikiem. Nałożyła na twarz sodę oczyszczoną, jednak takich efektów się nie spodziewała
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 22.12.2019 19:21

Walczyła z ciężkim trądzikiem. Nałożyła na twarz sodę oczyszczoną, jednak takich efektów się nie spodziewała

soda oczyszczona
fot. Nika Akin, unsplash.com, lelum.pl

Soda oczyszczona zawsze kojarzyła się Kai tylko i wyłącznie z wyposażeniem kuchni. Nigdy w życiu nie spodziewałaby się, że pomoże jej w pokonaniu nieustającej od lat walki z uciążliwym trądzikiem. Jednak kiedy jej babcia zaproponowała to rozwiązanie, dziewczyna była już na tyle zdesperowana, że postanowiła, że spróbuje i tego sposobu.

Trądzik to problem, z którym zmagamy się w młodości wszyscy. W przypadku większości z nas, w pewnym momencie te problemy przestają być uciążliwe, jednak nie wszyscy mają takie szczęście i muszą walczyć z nim czym tylko możliwe. Czy przyszło wam jednak kiedyś do głowy, że soda oczyszczona może być tym idealnym rozwiązaniem?

Soda oczyszczona na trądzik

Kiedy była w gimnazjum, Kaja nie zwracała większej uwagi na trądzik. Wszystkie jej koleżanki zmagały się z niedoskonałościami skóry, dlatego dziewczyna przyjęła do wiadomości, że to normalna rzecz. Jednak lata mijały i jej rówieśnicy przestawali zmagać się z tym problemem, tylko ona jedna nie.

W końcu dziewczyna zaczęła poszukiwać wszelkich możliwych rozwiązań na pokonanie uciążliwego problemu. Chodziła do dermatologów, stosowała znalezione w Internecie triki i dokładnie pilnowała swojej diety. W końcu babcia zaproponowała jej, żeby sprawdziła, czy nie zadziała na nią soda oczyszczona. Na tym etapie, dziewczyna nie wierzyła, że to się uda, ale postanowiła się upewnić.

Niezwykłe właściwości sody oczyszczonej

Ku zdumieniu dziewczyny, kiedy zastosowała poleconą przez babcię kuracje, bardzo szybko zaczęła dostrzegać efekty. Kaja zaczęła rozpuszczać jedną łyżeczkę sody w szklance wody i nakładać na twarz. Już po kilku dniach regularnego stosowania dało się zauważyć niezwykłe efekty.

Pokonywanie trądziku to nie jedyne, do czego nadaje się soda oczyszczona. Sprawdza się również przy wybielaniu zębów i pozbywania się z twarzy przebarwień.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

soda oczyszczona

Przynosi niezwykłe efekty.

soda oczyszczona

Kaja była zachwycona efektami.

soda oczyszczona

To naprawdę niezwykłe.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiele osób wciąż nie rozumie, czym jest depresja. „Kto pije słodką herbatę i kawę, nie ma nigdy depresji”
  2. Fakt, o którym rząd milczy, w kontekście wzrostu emerytur. Najubożsi emeryci zostaną najbardziej pokrzywdzeni
  3. Najbardziej hojne znaki zodiaku. Bez wahania oddadzą innym wszystko, co mają
  4. 72-latka wzięła ślub z 27-latkiem. Teraz ma ogromny problem, którego nie da się rozwiązać
  5. Kupiła synkowi banany w supermarkecie. Teraz ostrzega innych rodziców
  6. 18 sytuacji, które pokazują, że leginsy nie zostały stworzone dla wszystkich. 11. zdjęcia nie da się wyrzucić z pamięci

źródła: chillizet.pl