Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Mieszanka, która odmłodzi twoją skórę w mgnieniu oka. Wystarczy regularnie nakładać jeden składnik na twarz
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 23.01.2020 16:02

Mieszanka, która odmłodzi twoją skórę w mgnieniu oka. Wystarczy regularnie nakładać jeden składnik na twarz

Soda oczyszczona
instagram.com @holosklepunsplash.com @kohlun2000

Soda oczyszczona swoją niesłabnącą popularność zawdzięcza nie tylko drogocennym właściwościom, ale również szerokiej gamie zastosowań. Niewiele osób wie, ale z powodzeniem możemy użyć jej również na twarz! Jak wykonać peeling z sody oczyszczonej na twarz? To banalnie proste. Powalające efekty dostrzeżesz w mgnieniu oka!

Soda oczyszczona swoją niesłabnącą popularność zawdzięcza nie tylko drogocennym właściwościom, ale również szerokiej gamie zastosowań. Niewiele osób wie, ale z powodzeniem możemy użyć jej również na twarz! Jak wykonać peeling z sody oczyszczonej na twarz? To banalnie proste. Powalające efekty dostrzeżesz w mgnieniu oka!

Soda to niebywale tani środek, który możemy zastosować w wielu dziedzinach. Jej bezcenne właściwości przyczyniły się do tego, że znalazła szerokie zastosowanie w kuchni, lecznictwie, a nawet kosmetyce. Dzięki niej bez większego wysiłku wykonasz maseczkę, która w mgnieniu oka odmłodzi twoją twarz. Zatrzymanie zegara biologicznego bez użycia skalpela? To naprawdę możliwe. Co więcej, mieszanka jest banalnie prosta w przygotowaniu. Brak czasu nie będzie już żadną wymówką!

Soda oczyszczona na twarz

Soda oczyszczona ma zbawienny wpływ na twarz i wygląd naszej skóry. Wodorowęglan sodu to naturalny produkt, którego siła działania jest naprawdę imponująca. Oprócz tego, że wspomaga usuwanie martwych komórek naskórka, oczyszcza pory, zmniejsza widoczność zmarszczek, a nawet łagodzi trądzik. Całkiem sporo, zgodzicie się? Regularne stosowanie tego białego proszku sprawia, że każdego dnia będziesz zachwycać wyglądem, a promienny wygląd cery stanie się twoją wizytówką.

Co więcej, na bazie sody oczyszczonej w zaciszu domowym jesteśmy w stanie wykonać uniwersalny kosmetyk, który sprawdzi się każdej z nas. Stan czy rodzaj skóry nie będą stanowić w tym przypadku żadnych przeciwwskazań. Jak wykonać peeling z sody oczyszczonej? Potrzebujesz zaledwie dwóch składników.

Peeling z sody oczyszczonej na twarz: jak zrobić?

Wykonanie mieszkanki na bazie sody oczyszczonej to banalnie prosta czynność, którą z powodzeniem przyrządzisz w swoich czterech kątach. Potrzebować będziesz zaledwie dwóch składników, które każda z nas posiada w swojej kuchni. Jak zrobić peeling z sody? Przepis znajdziesz poniżej.

Składniki:

 1. 0,5 szklanki sody oczyszczonej
 2. 0,5 szklanki oleju kokosowego

Przygotowanie:

 1. Olej kokosowy podgrzewaj do momentu roztopienia.
 2. Następnie dodaj sodę oczyszczoną i mieszaj do momentu uzyskania gęstej pasty.
 3. Mieszankę dokładnie wetrzyj w skórę i masuj okrężnymi ruchami.
 4. Peeling zmyj z twarzy ciepłą wodą.

Mieszankę regularnie stosuj przez około miesiąc. Gwarantujemy, że efekty zaskoczą nawet ciebie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Soda oczyszczona

Soda oczyszczona ma zbawienny wpływ na naszą skórę.

Soda oczyszczona

Widocznie odmłodzona skóra jest w zasięgu ręki.

Soda oczyszczona

Domowa pielęgnacja jeszcze nigdy nie była tak prosta.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Kolor stolca może być pilnym alarmem o Twoim zdrowiu. Jeden z nich świadczy o raku i innych paskudnych chorobach
 2. Strefy wolne od LGBT są już faktem. Projekt pokazuje oburzające zdjęcia z całej Polski
 3. Rzęsy z roślin i rzodkiewka zamiast szminki? Wizażystka robi najdziwniejsze makijaże na świecie
 4. Kosmetyczka oszpeciła jej twarz. Lekarze nie mogli dojść, co zrobiono klientce w salonie
 5. Musieli przerwać odcinek z Dagmarą. Śmierć przyszła nagle, dramat
Powiązane