Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Tak Doda wygląda bez doczepów. Zdjęcia
Alicja Markowska
Alicja Markowska 02.05.2024 14:14

Tak Doda wygląda bez doczepów. Zdjęcia

Doda
fot. KAPiF

Doda na oczach internautów dowiedziała się o kolejnym zawodowym sukcesie. Bez szokującej stylizacji i w naturalnych włosach podziękowała fanom za uznanie. W takim wydaniu zaskoczyła wszystkich. Nieoczekiwana reakcja na długo zapisze się jako viral.

Doda nagrodzona

Doda od wielu lat zdobywa nominacje w konkursach MTV. Tak samo było też ostatnim razem.

W kategorii "Najlepszego polskiego wykonawcy" znalazły się największe gwiazdy estrady: Doda, Kasia Nosowska, Mrozu, Sanah oraz Vito Bambino. Internauci od dawna mogli oddawać głosy na swojego faworyta. Ostatecznie zwyciężyła Doda.

Piosenkarka jeszcze przed ogłoszeniem wyników rozpoczęła relację live, gdzie opowiadała o swojej innej działalności związanej z suplementami. Przed tysiącami widzów dowiedziała się o sukcesie.

Doda pokazała, jak wygląda dom jej rodziców. Jeden pokój przyprawia o zawrót głowy Doda pokazała zdjęcie z domu rodziców, a tam... Tylko 1% populacji trzyma w domu coś takiego!

Doda z kolejnym trofeum. Naturalna reakcja staje się hitem

Z powodu relacji na żywo internauci od razu widzieli reakcję Dody na międzynarodowe wyróżnienia. W pewnej chwili dostała wiadomość od przyjaciela o zwycięstwie. W radosnym oszołomieniu nie zważała na słowa.

O ku**a, wygrałam MTV! Dżaga mi napisał właśnie. […] Bardzo Wam serdecznie dziękuję. Po prostu szok i niedowierzanie - wypaliła z radości.

Doda doczekała się już trzech statuetek MTV, w 2007, 2009 oraz 2023 roku. Gwiazda zupełnie nie spodziewała się takiej wiadomości. Prawdziwa reakcja została dopełniona równie naturalnym lookiem.

Doda w naturalnym wydaniu. W takiej fryzurze jeszcze jej nie widzieliśmy

Zorganizowany przez gwiazdę live nie miał mieć nic wspólnego z muzycznym wydarzeniem, dlatego internauci zobaczyli ją w zupełnie codziennym wydaniu. Relacjonowała z własnego domu w białej bluzce, delikatnym makijażu i krótkich włosach związanych w dwie kitki.

Widzowie rzadko kiedy mają okazję zobaczyć Dodę bez doczepów. Naturalna fryzura dodała jej dziewczęcości, co jeszcze bardziej podkreślało nieoczekiwaną radość z powodu wyników. W takim wydaniu z chęcią zobaczylibyśmy ją również przed obiektywem fotografów.

Doda4.PNG
Doda pokazała się w naturalnych włosach, fot. instagram.com/dodadeau/
doda5.PNG
Doda pokazała się w naturalnych włosach, fot. instagram.com/dodadeau/