Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Walentynki jak żadne inne, czyli ze sobą
Julia Saracen
Julia Saracen 28.01.2021 13:33

Walentynki jak żadne inne, czyli ze sobą

foreo
Fot. materiały prasowe Foreo

Pamiętacie jeszcze podróże samolotem? My na samą myśl o locie nie możemy doczekać się wakacji. Zawsze przed startem, podczas szybkiej prezentacji wykonywanej przez personel pokładowy słyszeliśmy, że w sytuacji awaryjnej maskę z tlenem należy założyć najpierw sobie, a dopiero później dzieciom i rodzinie. Naszym zdaniem to uniwersalna zasada, która powinna obowiązywać zawsze. Dlaczego? Bo jeśli nie zadbamy o siebie, nie będziemy w stanie zatroszczyć się o innych.

foreo
Fot. materiały prasowe Foreo
W FOREO staramy się Was przekonywać, że każdego dnia, szczególnie w Walentynki – święcie celebrującym miłość, powinniśmy uczyć się kochać siebie trochę mocniej. A dbanie o własne potrzeby potraktować jako priorytet. Wskakujcie na nasz wirtualny pokład, czas na walentynkowy “ME TIME”!

Terapeutyczna rutyna

Badania pokazują, że podczas koronawirusowej rzeczywistości zwykłe czynności i rutyna pielęgnacyjna nabierają wręcz mocy terapeutycznej. W ten wyjątkowy dzień zarezerwuj więc też trochę czasu tylko dla siebie. Może do tej pory nie zawsze Ci się to udawało. Może myłaś twarz byle jak, a chowanie się w łazience przed domownikami wcale nie kojarzyło Ci się z domowym spa? Pomożemy Ci to zmienić, bo dbanie o siebie nie musi zajmować dużo czasu – wystarczy np. 90 sekund przy użyciu naszego UFO 2, żeby odstresować skórę i ekspresowo naładować akumulatory. To dobry początek do długofalowych zmian!
foreo
Fot. materiały prasowe Foreo

Projekt zdrowie

Pamiętasz te wszystkie momenty, kiedy przez asapy i deadliny spałaś tylko kilka godzin? Kiedy stres nie pozwalał Ci normalnie funkcjonować? Ile razy ignorowałaś własne potrzeby na rzecz innych? Zgadzamy się, że bycie bezinteresownym to wspaniała cecha, ale w nadmiarze potrafi też wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Nasza rada? Wsłuchaj się w siebie i pozwól sobie na samolubne chwile. Szczególnie w Walentynki! Dzięki temu nie tylko wprowadzisz do życia zdrową równowagę, ale również zadbasz o swoje ciało i samopoczucie psychiczne, tak jak na to zasługujesz.
foreo
Fot. materiały prasowe Foreo

Sposoby na walentynkową chandrę

Jeśli masz gorszy humor, zrób coś, co sprawia Ci przyjemność. Zjedz kawałek ulubionej czekolady. Wyczaruj domowe spa. Utnij sobie zasłużoną drzemkę. Obejrzyj swój ulubiony film (nawet kolejny raz!). Rozpieszczaj siebie i nie pozwól, żeby zły nastrój popsuł Ci świetnie zaplanowany dzień.
foreo
Fot. materiały prasowe Foreo

Zacznij kibicować samej sobie

Kiedy pozwolisz sobie na oddech i czas dla siebie, gwarantujemy, że zauważysz wiele pozytywnych zmian. Jedną z nich będzie spokój i skok pewności siebie. Zostań swoją własną cheerleaderką, nie tylko od święta, a szybko przekonasz się, że osobą, która kibicowała Ci najmocniej od samego początku byłaś Ty sama. Żeby budować zdrowe relacje z innymi musisz zacząć od najważniejszej – relacji z samą sobą.
foreo
Fot. materiały prasowe Foreo

Więcej czasu na przyjemności

Kiedy zaczynasz rozumieć, jak ważna jest akceptacja samej siebie, w inny sposób priorytetyzujesz zadania. Kilka minut tylko dla siebie potrafi zmienić bardzo wiele, a świat się przez ten czas nie zawali. Zmobilizuj się więc do zrealizowania najważniejszych założeń i obowiązków na dany dzień, a pozostały czas będziesz mogła przeznaczyć na przyjemności – np. gorącą kąpiel lub relaksujący masaż mikroprądami. My nasze BEARy trzymamy na biurku albo na toaletce, dzięki czemu nie zapominamy o codziennym masażu.
foreo bear
Fot. materiały prasowe Foreo
Zmęczenie i zły stan psychiczny, podczas lockdownu nie służą nikomu, ani nam, ani naszym rodzinom. Może czas zatroszczyć się o siebie tak, jakbyśmy były najdroższym i najbardziej luksusowym samochodem świata, a naszym paliwem było zdrowe jedzenie, ćwiczenia, medytacja, a także rutyna pielęgnacyjna. Walentynki mogą być idealną okazją, aby wdrożyć nowe rytuały! Kiedy zaczniesz rozwijać zdrowe nawyki związane z dbaniem o siebie, zauważysz, że Twój świat się zmieni. I gwarantujemy, że nie będziesz chciała wracać do tego, co było wcześniej.
Na szczęście w dobie nowoczesnych technologii, pielęgnację na poziomie spa możesz zaserwować sobie po naciśnięciu jednego przycisku i bez wychodzenia z domu! Dogłębne oczyszczanie, rozświetlające masaże, czy mikroprądowy relaks dają oszałamiające rezultaty, które zauważysz nie tylko na zewnątrz.

Powiązane