Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Fryzjer ogolił kobiecie prawie wszystkie włosy. Rozegrał się dramat, ale jej wygląd powala na kolana
Martyna Derdak
Martyna Derdak 29.08.2020 19:45

Fryzjer ogolił kobiecie prawie wszystkie włosy. Rozegrał się dramat, ale jej wygląd powala na kolana

włosy
instagram.com/aneta_zajac_official

Włosy w kolorze platyny sięgały tej kobiecie do ramion. Kiedy weszła do salonu fryzjerskiego, stylista od razu miał pomysł na jej metamorfozę. Był jednak jeden warunek – frzyjer zapowiedział jej, że chciałby zgolić jej prawie wszystkie włosy. Chociaż strasznie się tego bała, efekt końcowy zwala z nóg.

Nie trzeba mówić, jak ważne dla kobiety są jej włosy i paznokcie. Można zauważyć, że panie mają od razu lepszy humor, na myśl o wizycie w salonie. Te odważniejsze klientki, czasami poddają się tam totalnej metamorfozie.

Fryzjer zaplanował metamorfozę

Kiedy kobieta weszła do salonu fryzjerskiego miała długie, blond włosy. Na wstępie postanowiła podzielić się z fryzjerem informacją, że nie pamięta, kiedy miała odwagę zdecydować się na większą metamorfozę. Od lat nosiła takie uczesanie, z którego była bardzo zadowolona. Bez problemu mogła związać włosy w kitkę, a nawet zrobić z nich kok.

Fryzjer długo nie czekając zaproponował kobiecie, że może poddać ją małemu eksperymentowi. Kiedy przestawił jej swój plan, klientka była w szoku. Propozycja była kusząca, jednak wiązała się ze zgoleniem włosów niemal na zero. Mimo swoich obaw postanowiła, że pozostawi fryzjerowi wolną rękę.

  1. TVN przekazał dramatyczne informacje. Nie żyje kilkaset osób, koszmar w Polsce
  2. Polsat przekazał porażające wiadomości. Nie żyje 29 osób

Czy klientka była zadowolona z metamorfozy?

Ostatecznie klientka nie pożałowała swojej decyzji. Na nagraniu zamieszczonym w internecie widzimy, jak mężczyzna spina włosy kobiety w ten sposób, aby łatwiej było je przyciąć po bokach. Kiedy chwycił maszynkę do golenia, klientka była bardzo przestraszona. Nie sądziła, że w ten dzień straci swoje piękne włosy.

Uspokoiła się trochę, kiedy mężczyzna odłożył maszynkę, aby na nowo chwycić za nożyczki. Kiedy skończył, większość jej włosów, które jeszcze przed chwilą miała na głowie, leżała na podłodze. Następnym krokiem metamorfozy było zafarbowanie resztki włosów, która pozostała.

Kiedy klientka zobaczyła efekt końcowy, zaniemówiła. Na jej twarzy od razu pojawił się uśmiech. Kobieta przyznała, że nigdy nie czuła się tak dobrze, a jej włosy wyglądają fenomenalnie.

Metamorfoza tej klientki zachwyciła również internautów, którzy nie szczędzili jej miłych słów. Uważają, że kobieta wygląda teraz naprawdę pięknie. Podziwiają ją, także za odwagę, którą się wykazała poddając się tak radykalnej zmianie fryzury.

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

Kobieta poddała się u fryzjera radykalnej metamorfozie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polsat przekazał porażające informacje. Nagle usłyszeli porażający huk, nie żyje 29 osób
  2. Wygralibyście 2000 zł? Piekielnie trudne pytanie w „Milionerach” za bardzo małą stawkę
  3. Trąby wodne nad Bałtykiem. Ludzie nie wierzyli własnym oczom, porażające nagranie trafiło do sieci
  4. Największy sekret żony Martyniuka wyszedł na jaw. Ich znajomość zaczęła się od jej kłamstwa
  5. Mężczyzna dopuszczał się skandalicznych czynów. Wszystko ujawnił monitoring, myślał, że nikt go nie widzi
  6. Lewandowska gotuje rosół pięciu przemian. Jego zalety są nie do przecenienia

źródło: pikio.pl

Powiązane