Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Nie kroisz owoców? Gdy zobaczysz to zdjęcie RTG, zaczniesz to robić
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 14.12.2019 10:30

Nie kroisz owoców? Gdy zobaczysz to zdjęcie RTG, zaczniesz to robić

zdjęcie rtg
fot. Umanoide, unsplash.com

Zdjęcie RTG, którym podzieliła się mama pięcioletniego chłopca, uświadamia nam coś, o czym na co dzień się nie myśli, a mianowicie, jak niebezpieczne dla naszych pociech mogą być przedmiotu codziennego użytku i inne rzeczy, z którymi my każdego dnia radzimy sobie bez żadnego problemu.

Zdjęcie RTG, którym podzieliła się mama pięcioletniego chłopca, uświadamia nam coś, o czym na co dzień się nie myśli, a mianowicie, jak niebezpieczne dla naszych pociech mogą być przedmiotu codziennego użytku i inne rzeczy, z którymi my każdego dnia radzimy sobie bez żadnego problemu.

Każdy, kto miał kiedykolwiek styczność z dziećmi, doskonale zdaje sobie sprawę, że wystarczy na chwilę spuścić z oka te małe łobuzy, by zorientować się, jak wiele potrafią narozrabiać. Najczęściej to po prostu zabawne sytuacje, ewentualnie frustrujące dla nas. Jednak to zdjęcie RTG przypomina, żeby nie zapomnieć, jakim niebezpieczeństwem nasze pociechy mogą być dla samych siebie.

Zdjęcie RTG ujawnia prawdę

Zdjęcie RTG, którym podzieliła się kobieta, wysyła nam mrożące krew w żyłach przypomnienie, że nasze dzieci nie zadbają o swoje bezpieczeństwo i to na naszych barkach spoczywa ten obowiązek. Czasami, żeby go spełnić, musimy po prostu pamiętać o bardzo przyziemnych rzeczach, takich jak na przykład krojenie im owoców, szczególnie tych miękkich i okrągłych jak winogrona.

Na zdjęciu z prześwietlenia rentgenowskiego dokładnie widzimy miejsce, z którym w przełyku chłopca utknęło winogrono, znacznie zwężając pole do przepływu powietrza. Chłopiec musiał zostać poddany operacji pod znieczuleniem, żeby można było usunąć zagrażające jego życiu winogrono.

Fałszywe zdjęcie?

Mama postanowiła podzielić się zdjęciem na swojej stronie na Facebooku, na której ma tysiące fanów, by przestrzec innych rodziców przed popełnianiem takich błędów. Wiele dzieci nie pamięta, żeby żuć swoje jedzenie, co może skończyć się tragedią. Zadławienia ją jednymi z najczęstszych przyczyn śmierci u małych dzieci.

Chociaż pojawiły się głosy, jako że zdjęcie miałoby być fałszywe, bardzo szybko pojawili się specjaliści, którzy wyjaśnili, że takie rzeczy jak najbardziej mogą się wydarzyć i być widoczne kiedy zrobi się zdjęcie RTG.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zdjęcie rtg

Zdjęcie RTG przeraża.

zdjęcie rtg

Dzieciom lepiej kroić owoce.

zdjęcie rtg

Maluchy nie zawsze pamiętają, żeby żuć swoje jedzenie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  3. Jej kot bez przerwy niszczył choinkę. Wpadła na pomysł, dzięki któremu teraz boi się do niej zbliżyć
  4. Guz mózgu odebrał radość życia sędzinie Annie Marii Wesołowskiej. ”Mam niesymetryczną twarz i problem z otwieraniem oka”
  5. Jolanta Kwaśniewska oceniła Agatę Dudę. „Mogę powiedzieć TYLKO O OBRAZKU, jaki widzimy”
  6. Ludzie mają dosyć Małgorzaty Rozenek. Wytknęli jej to w najbardziej bolesny sposób

źródła: facebook.com/FinleeandMe

Tagi: dziecko mama RTG
Powiązane