Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Horoskop tygodniowy na dni od 18 do 24 września dla wszystkich znaków zodiaku. Miłość, zdrowie, pieniądze
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 18.09.2023 08:13

Horoskop tygodniowy na dni od 18 do 24 września dla wszystkich znaków zodiaku. Miłość, zdrowie, pieniądze

Para przy zachodzie słońca
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku, fot. Tumisu / canva.com

Nowy tydzień okaże się dla wielu kolejną szansą od życia. Przed niektórymi znakami zodiaku pojawią się liczne przeszkody, a przed innymi zaś nowe szanse. Co przygotował dla nas los? Sprawdź horoskop tygodniowy na dni od 18 do 24 września dla wszystkich znaków zodiaków. 

Horoskop tygodniowy na dni 18-24 września: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak

Baran (21.03-19.04)

Barany mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ już w najbliższych dniach zobaczą efekty swojej wielomiesięcznej, żmudnej pracy. To z kolei otworzy wam drzwi do dalszego rozwoju kariery. Taki moment w życiu zawodowym nie zdarza się często. 

Byk (20.04-20.05)

Zodiakalne Byki nie powinny ani na chwilę zapominać o swoim zdrowiu. Odkładanie zaległych badań na nic się zda. Nie lekceważ niepokojących objawów i zadbaj o siebie. Najbliższy tydzień udowodni ci, jak ważne jest zdrowie. 

Bliźnięta (21.04-20.06)

Przed Bliźniętami dni pełne emocji. Dziać będzie się nie tylko w życiu zawodowym, ale także prywatnym. Natłok obowiązków, ogromna ilość pracy, mało snu, ale przy tym ogromne uczucie spełnienia i radości. Serce ponownie zabije szybciej Bliźniętom, a kwestią czasu będzie rozwój romantycznej relacji.

Rak (21.06-22.07)

Najbliższy tydzień przypomni Rakom, jak ważne jest świadome gospodarowanie funduszami. Niestety problemy finansowe nie ustaną. Warto jednak zatrzymać się i dokonać dogłębnej analizy przychodów i wydatków. Najbliższe dni pokażą, w czym tkwi największy problem twoich rozterek.

Para na dachu
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku, fot. StockSnap / canva.com
Niebezpieczne zjawisko w randkowaniu. Na czym polega ghostlighting i jak się przed tym chronić?

Horoskop tygodniowy na dni 18-24 września: Lew, Waga, Panna, Skorpion

Lew (23.07-22.08)

Przed Lwami tydzień podejmowania wielkich decyzji. Nie przejmuj się zbędnymi komentarzami osób postronnych, wsłuchaj się w głąb siebie i zaufaj intuicji. Podążanie za własnymi marzeniami jest najlepszą decyzją, którą możesz teraz podjąć.

Panna (23.08-22.09)

Panny odetchną z ulgą. Najbliższe dni będą przepełnione pozytywnymi wydarzeniami. Znajdź czas na relaks i zadbaj o siebie. Szybko zapomnisz o rozterkach z przeszłości, a wielkimi krokami zbliża się bardzo ciekawa przygoda, nie rezygnuj z niej.

Waga (23.09-22.10)

Zodiakalne Wagi po raz kolejny będą musiały zawalczyć o siebie. W życiu zawodowym nie będzie kolorowo, jednak stawianie na swoim i bronienie swoich racji szybko przyniesie oczekiwane rezultaty.

Skorpion (23.10-21.11)

Przed Skorpionami już niebawem otworzy się nowy rozdział. Relacja, która jeszcze do niedawna stała pod znakiem zapytania rozwinie się do tego stopnia, że ponownie poczujecie motylki w brzuchu. Dobrze to wykorzystaj. 

Para
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku, fot. WebTechExperts / canva.com

Horoskop tygodniowy na dni 18-24 września: Strzelec, Koziorożec, Wodnik i Ryby

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelce wreszcie wyjdą na prostą. Dotychczasowe rozterki odejdą w niepamięć, wasze samopoczucie ulegnie poprawie, a sprawy zawodowe wkroczą na odpowiedni tor. Przed wami ciekawy, spokojny i rozwojowy okres.

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożcom przyjdzie stawić czoła nieplanowanym zwrotom akcji. Szybko okaże się, że to przyjaciele będą najsolidniejszym filarem, dzięki którym uda się pokonać przeciwności losu.

Wodnik (20.01-18.02)

Przed Wodnikami czas sprzyjający rozwojowi osobistemu. Jeśli od dłuższego czasu zastanawiasz się nad wzięciem udziału w kursie doszkalającym, teraz jest na to idealny moment. Poświęć chwilę sobie, a już niebawem zaowocuje to dodatkowym zastrzykiem gotówki oraz awansem. 

Ryby (19.02-20.03)

W życiu miłosny Ryb nie układa się już od dłuższego czasu. Zamiast wylewać swoich żalów, warto zastanowić się, jakie są tego przyczyny. Odłóż negatywne emocje na bok i postaw na szczerą rozmowę, może okazać się ona przełomowa.

Para
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku, fot. StockSnap / canva.com
Powiązane
KAPiF
Rozpoznajesz, czyje to oczy? Rozwiąż trudny quiz i sprawdź swoją wiedzę