Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Levi’s L-Bag – debiutancka kolekcja toreb Levi’s. Kwintesencja jakości i stylu
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 22.08.2019 16:39

Levi’s L-Bag – debiutancka kolekcja toreb Levi’s. Kwintesencja jakości i stylu

levis
Fot.materiały prasowe Levi’s

Produkty Levi’s to kwintesencja jakości i stylu. Kolekcja L-bag oddaje hołd pierwszej w historii damskiej kolekcji Levi’s, która powstała w 1934.

Każda torba wyprodukowana została we Włoszech przez zespół rzemieślników LCB, firmy z Werony, która od dawna jest partnerem premium Levi’s®. Francuską skórę zabarwiono barwnikami roślinnymi. Ikonicznego sznytu dodają torebkom detale, jak szczegółowo wykończone elementy z żelaza np. polerowana rekonstrukcja kultowej wszywki Levi’s®.

Kolekcja torebek marki Levi’s L-bag

Modele L Belt Bag i L Saddle Bag występują w dwóch wersjach kolorystycznych. Pozostałe wersje: L Mini Saddle Bag i L Cross Body różnią się wielkością i sposobem noszenia. Torby zostały zaprojektowane tak, aby stać się nieodłączną częścią garderoby współczesnej kobiety.

Tak, jak w przypadku swoich kultowych denimowych projektów, marka także w tej kolekcji stawia na ponadczasowość, estetykę, jakość i uniwersalność. Skóra od samego początku stanowiła podstawowy składnik DNA marki. Levi Strauss powstało w 1853 roku w San Francisco, jako sklep pasmanteryjny sprzedający skórzane buty, paski i rękawiczki hodowcom bydła oraz górnikom.

Dopiero dwadzieścia lat później marka zaczęła produkować odzież z denimu. Kolekcja L bag czerpie z autentycznego dziedzictwa Zachodu, co widać w wysokiej jakości ręcznie wykonanych detalach ze skóry i żelaza.

Kolekcja toreb L bag pojawi się 12 września w sklepie Levi’s® w Złotych Tarasach oraz na www.levi.com, a ich ceny rozpoczynają się od 669 PLN.

ZOBACZ ZDJĘCIA TOREBEK:

levis
levis
Tagi: