Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Makijaż potrafi zmienić nas nie do poznania. YouTuberka pomalowała tylko połowę twarzy, efekt zwala z nóg
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 16.01.2020 13:22

Makijaż potrafi zmienić nas nie do poznania. YouTuberka pomalowała tylko połowę twarzy, efekt zwala z nóg

makijaż
fot. screen YouTube NikkieTutorials

Makijaż od wielu lat jest najskuteczniejszym sposobem, by zmienić wygląd swojej twarzy. Kobiety na całym świecie używają go w różnym celu, a niektóre potrafią zmalować prawdziwe cuda. Ta gwiazda YouTube’a pomalowała tylko połowę twarzy, by pokazać, jak może nas zmienić makijaż. Efekt dosłownie zwala z nóg!

Nikkie jest YouTuberką, która kocha makijaż. Maluje nie tylko siebie, ale też innych. Aby udowodnić, że kosmetyki pozwalają na niesamowitą zmianę w ciągu zaledwie kilkunastu minut, nagrała niezwykły film. Kobieta pomalowała tylko część swojej twarzy, aby widzowie zobaczyli spektakularne efekty.

Makijaż: Nikkie Tutorials

Nikkie od lat zajmuje się wizażem, dlatego dobrze wie, że dzięki odpowiednim kosmetykom i umiejętnościom można zupełnie zmienić swój wygląd. Malowała już mnóstwo osób i na własnej skórze testowała przeróżne produkty. Postanowiła jednak wyraźnie pokazać, co można osiągnąć makijażem.

Dla lepszego podkreślenia Nikkie wykonała makijaż tylko na połowie swojej twarzy. W krótkim czasie nałożyła kilka kosmetyków i pokazała, jak powoli zmienia swój wygląd. Efekt końcowy jest niewiarygodny i sprawia, że trudno przejść obok niego obojętnie.

Siła makijażu

Choć wizażystka i bez makijażu wygląda pięknie, to trzeba przyznać, że różnica jest gigantyczna. Internauci są zachwyceni umiejętnościami Nikkie. Mimo że film został opublikowany kilka lat temu, to wciąż pojawiają się pod nim nowe komentarze, a kobieta stale zyskuje kolejnych fanów.

Popularność filmu sprawiła, że Nikkie stworzyła całą serię tego typu nagrań, do której zaprosiła kilka znanych osób, między innymi Kim Kardashian czy Drew Barrymore. YouTuberka ma ponad 12 milionów subskrybentów, a film o sile makijażu obejrzało blisko 41 milionów widzów! W ciągu kilku lat stała się prawdziwą gwiazdą, a fani chętnie kupują wszystkie polecane przez nią kosmetyki.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

makijaż

Nikkie od lat zajmuje się makijażem.

makijaż

YouTuberka pokazała, jaką siłę ma makijaż.

makijaż

Nikkie przeprowadza niezwykłe metamorfozy na swoich gościach.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. Jak powstają frytki z McDonald’s? Kiedy zobaczysz, już nigdy ich nie zjesz, klienci oburzeni
  4. Zagadka, która jest prawie niemożliwa do rozwiązania. Wśród sów ukryty jest kot, 98% osób go nie zauważa
  5. Gwiazda TVN ma problemy zdrowotne. Do jej brzucha przyczepiony jest woreczek, pokazała zdjęcie
  6. Witolda Pyrkosza kochały miliony. Zabiła go choroba, którą miało lub będzie mieć większość Polaków