Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Moliera 2 i Motorola zaprezentowały nowy wspólny smarfton. Nie zgadniecie, czym jest wykończony
Anna Koperska-Kolbusz
Anna Koperska-Kolbusz 28.06.2024 14:23

Moliera 2 i Motorola zaprezentowały nowy wspólny smarfton. Nie zgadniecie, czym jest wykończony

Motorola
fot. mat. prasowe

Moliera 2 i Motorola, te dwie marki zaczęły współpracę, aby razem celebrować połączenie mody z nowoczesną  technologią i na nowo stworzyły smartfon tym razem model Motorola RAZR 50 w najmodniejszym kolorze tego roku. 

Moliera 2

To luksusowe butiki multi brandowe, które istnieją na polskim rynku od 2018 roku. Dostępne w nich są ubrania od topowych projektantów i największych domów mody z całego świata. Wybór jest ogromny, bo znajdziemy w Moliera 2 aż 350 marek, z czego 100 dostępnych tylko u nich na wyłączność.  

To, co jest wyróżnikiem, to bogata kolekcja szpilek najbardziej uznanych projektantów obuwia takich jak: Manolo Blahnik, Christian Louboutin, Aquazzura, Rene Caovilla, Paris Texas czy Le Silla. Z pewnością to miejsce to prawdziwe #KrólewstwoSzpilek. 

Kolejnym wyróżnikiem jest całorocznie dostępna strefa Resort, gdzie znajdują się letnie egzotyczne kolekcje, idealne na wakacje, a wśród nich ogromny wybór strojów kąpielowych takich marek jak: Beach Bunny, Del Maar, Marysia Swim czy Bond-Eye Australia. 

Ponadto to co tu znajdziemy to ogrom pięknych wyjątkowych sukienek i modowych ubrań najbardziej prestiżowych i luksusowych marek. 

Instagramowe konto @moliera2 śledzi 162 tysiące obserwatorów. 

SIEDRÉS X MANGO. Wybraliśmy największe hity z kolekcji. Idealne na lato 2024 Już jest kolekcja Żabka x PROSTO. Co w niej znajdziecie? Najtańsza rzecz kosztuje 100 zł

Motorola

To amerykańska firma powstała w 1928 roku. Jedna z pierwszych firm tworzących telefony komórkowe. Pierwszy telefon komórkowy marka ta zaprezentowała 3 kwietnia 1973 roku był to model  Motorola DynaTAC 8000x. Miał gigantyczny rozmiar i zainspirował branżę do dalszego rozwoju rynku telefonicznego. Początkiem lat dwutysięcznych model z klapką był jednym z najbardziej popularnych i lubianych przez ludzi na całym świecie. 

Teraz celem tej marki jest tworzenie i dawanie ludziom na całym świecie innowacyjnych technologii. Dąży do zapewnienia szerszego dostępu do intuicyjnych gadżetów i usług mobilnych, aby ułatwiać codzienne czynności. 

Na Instagramie @motorola zgromadziła 230 tysięcy fanów z całego świata. 

Moliera 2 i Motorola

Tę kolaborację zapowiadała już świąteczno-noworoczna kampania Moliera 2, gdzie smartfony w kolorach Pantone uzupełniały stylizacje na wyjątkowe uroczyste okazję. 

Zdjęcia autorstwa Mateusza Stefanowskiego oddają klimat kameralnego spotkania w gronie najbliższych albo imprezy z przyjaciółmi. Indywidualizm, różnorodność oraz emocje w obecnym sezonie znajdują odbicie zarówno w kolekcjach światowych marek modowych jak i w akcesoriach. Moliera2 i Motorola we wspólnym projekcie uchwyciły poczucie bliskości, radości oraz odkrywają piękną stronę technologii - mówi Bożena Boryczko, Head of Marketing & PR Moliera2.

Te współprace planowano już dużo wcześniej:

Nawiązanie współpracy z Moliera2 jest dla nas naturalną ewolucją ponieważ w naszym DNA jest tworzenie nie tylko innowacyjnych, ale także pięknych urządzeń. Smartfony Motorola wyrażają charakter użytkownika swoją kolorystyką i mogą być elementem indywidualnego stylu. Bliska współpraca z Moliera2 pozwoli nam być w samym sercu kreowania modowych trendów - dodaje Anna Staszyńska, Head of Marketing w firmie Motorola.

Smarfony Moliera 2 x Motorola to piękne w designie modele i z fantastyczną modną kolorystyką, wykończone skórą wegańską. Dzięki tej współpracy dostępne są smartfony w najmodniejszych kolorach roku 2024. Kolorem tego roku jak wiemy jest peach fuzz od Pantone, który symbolizuje ciepło i bliskość w relacjach międzyludzkich. 

A 26 czerwca 2024 odbyła premiera najnowszego smartfona Motorola RAZR 50 w kolorze roku peach fuzz. Miała miejsce w wyjątkowej przestrzeni Moliera 2, udekorowanej mnóstwem roślin i w oprawie dobrej muzyki ze znanymi gośćmi.  

1702641666_AAAAAAAAAAAAAAAAAABBBBB2.jpg
Moliera 2 x Motorola fot. mat. prasowe 
motorola.jpg
Moliera 2 x Motorola fot. mat. prasowe 
vvvv.png
Moliera 2 x Motorola 3 999 zł
bbb.png
Moliera 2 x Motorola 4 499 zł