Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Właśnie ruszyła promocja w Rossmannie na produkty do makijażu. 50 tysięcy kosmetyków za 1 grosz
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 16.09.2019 14:23

Właśnie ruszyła promocja w Rossmannie na produkty do makijażu. 50 tysięcy kosmetyków za 1 grosz

Promocja w Rossmannie rozpoczyna się po raz kolejny. To właśnie dzisiaj jest pierwszym dniem słynnej wrześniowej promocji Rossmanna. Sieć drogerii po raz kolejny zmieniła w tym roku jej zasady. Czy będą korzystniejsze dla klientów i co ta zmiana oznacza dla członków Klubu Rossmann?

Promocja w Rossmannie rozpoczyna się po raz kolejny. To właśnie dzisiaj jest pierwszym dniem słynnej wrześniowej promocji Rossmanna. Sieć drogerii po raz kolejny zmieniła w tym roku jej zasady. Czy będą korzystniejsze dla klientów i co ta zmiana oznacza dla członków Klubu Rossmann?

Rossmann wie jak przyciągać do siebie klientów. Swoimi promocjami sprawia, że dwa razy w roku półki wszystkich ich sklepów są wyczyszczone. Jednak co roku zasady promocji są trochę inne — czasami ciężko się połapać. Podpowiadamy: jak długo potrwa, jakie kosmetyki obejmie i czym różni się od zeszłorocznej, ta wrześniowa promocja w Rossmannie.

Promocja w Rossmannie — jakie są jej zasady?

Zasady promocji w Rossmannie są zdecydowanie inne niż te zeszłoroczne. Klasycznie obowiązywały rabaty 49 i 55 procent przy zakupie trzech kosmetyków. W tym roku będzie inaczej! Przede wszystkim, nie będzie obowiązywał stały rabat. Poszczególne kosmetyki będą przecenione indywidualnie — jak informuje strona sklepu Rossmann — od 40 do 70%, będzie także można skorzystać z promocji 1+1.

Poza tą zmianą, Rossmann znosi także ograniczenia w kwestii tego, kto może wziąć w promocji udział: tym razem będą mogli w niej wziąć udział wszyscy klienci, nie tylko członkowie Klubu Rossmann. Natomiast klubowicze, aby wciąż mogli czuć się wyróżnieni, przy kasie otrzymają podarunek-niespodziankę, za symboliczny 1 grosz. Niestety z tej oferty można skorzystać tylko raz.

promocja

Tak reklamuje swoją wrześniową promocję Rossmann.

Zdecydowanym udogodnieniem dla klientów, jakie w tym wrześniu wprowadza Rossmann, jest to, że promocja będzie obowiązywać nawet przy zakupie tylko jednego produktu, ale też wtedy, gdy kupujemy kilka sztuk tego samego produktu — bez problemu można więc robić zapasy.

Kiedy będzie obowiązywać promocja w Rossmannie?

Promocja w Rossmannie będzie obowiązywać aż dwa tygodnie — od 16 do 30 września. Jeśli jednak przyciągnie do sklepów tyle osób co zwykle, lepiej się pośpieszyć, bo najlepsze okazje mogą szybko z nich zniknąć.

Przypominamy, że promocja w Rossmannie obowiązuje na kosmetyki kolorowe, to znaczy te przeznaczone do makijażu. Są nią więc objęte wszystkie fluidy, pudry, tusze do rzęs, cienie do oczu i tak dalej. Według strony Rossmanna, oferują produkty pozwalające na wykonanie najmodniejszych makijaży.

A wy? Planujecie skorzystać z promocji Rossmanna? Więcej o niej możecie dowiedzieć się tutaj. Jacy są wasi faworyci?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

promocja

Jakie promocje najbardziej was kuszą?

promocja

Wolałyście tradycje 55%, czy tegoroczna bardziej przypadła wam do gustu?

promocja

Co planujecie upolować?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Złodzieje ukradli złoty sedes wart 5 mln zł, zdziwisz się jak łatwo to zrobili
  2. Schorowana sprzątaczka z Olsztyna wygrała 13 milionów. A to wszystko dzięki niepozornemu drobiazgowi
  3. Jak powiększyć niebieskie oczy makijażem? Uwydatnij swoje zalety w prosty sposób
  4. Najlepszy makijaż dla niebieskich oczu. Poznaj sekret zniewalającego spojrzenia
  5. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie swojej kuchni. Nawet Szelągowska by takiej nie zaprojektowała
  6. 43-letnia, najpiękniejsza gwiazda Polsatu Karolina Szostak pochwaliła się nadzwyczajnym efektem diety owocowo-warzywnej. Brawo

źródła: rossmann.pl

Powiązane