Plaża

Instagramowe miejsca w Polsce/fot. Unsplash
01.08.2023 14:58 Najbardziej instagramowe miejsca w Polsce. "Polska Prowansja" to nie jedyne miejsce na sesję zdjęciową

Czasami wcale nie trzeba daleko szukać, aby znaleźć idealne miejsce na sesję fotograficzną. W Polsce aż roi się od przepięknych lasów i pól, a to dopiero początek. Miejsca nazywane “polską Prowansją”, czy “polskim Como” nie są nimi jedynie z nazwy. Podobieństwo do zagranicznych miejsc jest ogromne. Docenią je nie tylko “rzepiary”. Które zakątki Polski najlepiej odwiedzić?

fot. FGORGUN/canva.com, poparzenie słoneczne
25.07.2023 08:13 Już nie kefir i jogurt. Ten domowy sposób na poparzenia słoneczne zadziała błyskawicznie

Stosowanie ochronnych kremów z filtrem, to letni obowiązek. W trosce o naszą skórę należy wybrać odpowiedni produkt, który najlepiej nakładać nie tylko podczas relaksu na plaży. W przeciwnym razie, łatwo o oparzenia słoneczne. Niestety, kiedy już się zdarzą, trzeba wiedzieć, jak sobie z nimi radzić. Domowe sposoby na oparzenia słoneczne są nie tylko skuteczne, ale i tanie.

sukienki na plażę
20.07.2019 19:15 Sukienki na plażę. Najmodniejsze i najwygodniejsze fasony na letni wypoczynek nad morzem

Sukienki na plażę to bardzo modny i skuteczny sposób na ochronę przed ostrym słońcem lub nieprzyjemnym wiatrem. To także klucz do tego, by poczuć się niezwykle kobieco. Sprawdźcie, które modele są w tym sezonie na topie i z czym je łączyć. Jak się ubrać na plażę? Podpowiadamy! Błękitne morze, złoty piasek i muskające ciało promienie – na to czekałyśmy cały rok! Jeśli w tym roku planujesz spędzać całe dnie na plaży, musisz się do tego odpowiednio przygotować. Jedną z kwestii, której nie możesz pominąć, jest oczywiście dobór odpowiedniego stroju.