Chanel

None
08.06.2024 16:25 Polka podbiła Chanel. Jak dostała się do pracy na wysokim stanowisku u francuskiego giganta?

Wejście do wielkiego świata mody dla wielu jest nieosiągalnym marzeniem. Ale nie dla Urszuli Wiszowatej-Pilic z Białegostoku, która zdobyła pracę w Chanel-najbardziej pożądanej i luksusowej marce na świecie. 

Czy Chanel otworzy się w Polsce?
26.05.2024 07:30 Nadciąga inwazja butików luksusowych marek w Polsce. Otwierają kolejni giganci. A co z Chanel?

Rynek mody w Polsce w ostatnim czasie mocno się rozwija – zarówno tej szybkiej, jak i luksusowej. W tym roku swoje butiki w Warszawie otworzą kolejni giganci. Czy wśród nich jest wyczekiwany od lat przez fanów mody Chanel?

COCO MADEMOISELLE
14.05.2024 12:39 Tańsze odpowiedniki Coco Modemoiselle. Co pachnie podobnie?

COCO MADEMOISELLE jest flagowym zapachem Chanel. Na jego punkcie oszalały kobiety na całym świecie. Znaleźliśmy jego tańsze odpowiedniki. Co pachnie podobnie?

Perfumy
06.03.2024 13:33 Zamiennik kultowych perfum od Chanel. Kosztuje niewiele ponad 20 zł

Perfumy i zapachy zawracają nam w głowach już od wieków, a od dokładnie 103 lat stałym bestsellerem w tej kategorii jest zapach Chanel No.5 wraz z innymi aromatami tej marki. Niestety ich cena nie pozwala na zakup każdemu. Na szczęście znaleźliśmy dla was świetne zamienniki w drogeriach.

chanel
11.12.2018 15:14 Chanel zrezygnowało z futer i egzotycznych skór. Triumf obrońców zwierząt

Chanel zrezygnowało z futer i egzotycznych skór! To wspaniała wiadomość dla wszystkich obrońców zwierząt, którym leżał na sercu ich los. Słynny dom mody jest kolejną już marką, która odstępuje od promowania tej kontrowersyjnej mody w swoich kolekcjach. Chanel dołączyło właśnie do grona znanych marek, które postanowiły nie przykładać już ręki do cierpienia zwierząt na rzecz mody. Na liście, mieszczącej już 950 pozycji, znajdziemy takie giganty jak: Gucci, Armani, Hugo Boss, Donatella Versace czy Burberry. Na modową obecność futer nie zezwala też London Fashion Week, a w ślad za domami mody poszły również niektóre sieciówki, między innymi H&M czy Zara.