Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Księżna Diana

Księżna Diana

Kawiarnia księżnej Diany
07.06.2024 11:56 Kawiarnia księżnej Diany. Co zjemy i za ile? Londyn oszalał na jej punkcie. Kolejki nie mają końca

Obowiązkowym punktem wycieczki każdego fana księżnej Diany. 

John Mathew Smith/Nick Parfjonov/Wikimedia, Styl Lady Diany
28.08.2023 14:34 Księżna Diana zachwycała stylem. W sieciówkach znajdziesz ubrania, które wpisują się w ten klimat

Księżna Diana zawsze była inspiracją dla projektantów mody, a także dla zwykłych ludzi. Na dworze, co prawda nosiła się w bardzo eleganckim stylu, jednak poza nim stawia na klasyki, które ukazywały jej drugą stronę. Miała naprawdę świetne wyczucie stylu, widać, że dobrze czuła się w klasycznych połączeniach ze sportową nutką. Teraz moda na takie klimaty wraca, a Diana znowu ukazywana jest jako inspiracja.

Księżna Diana
26.08.2022 10:52 Te marynarki nosiła księżna Diana, po latach stały się hitem. Znaleźliśmy 3 podobne modele

Księżna Diana po dziś dzień jest niekwestionowaną ikoną stylu. Przez lata czarowała świat swoimi eleganckimi stylizacjami, które stanowią inspirację nie tylko dla kobiet, ale również dla domów mody. Tej jesieni królować będą luźne marynarki, w których lubowała się Lady D. Liczne sieciówki oferują podobne modele. Wiemy, gdzie je kupić.Moda lubi zataczać koło. Z czasem wracają trendy sprzed lat, a wzorcami stają się ikony mody lat 80. i 90. Ponadczasowe stylizacje, które uwielbiała księżna Diana, wracają do łask. Z czym łączyć luźne marynarki, aby wciąż prezentowały się z klasą?

księżna Diana i John Travolta
11.07.2022 11:06 Ulubiona torebka księżnej Diany. Bez tego modelu nigdzie się nie ruszała

Księżna Diana znana była ze swojej miłości do mody oraz niesamowitego wyczucia stylu. Teraz zdradzamy historię torebki, która stała się nieodłącznym elementem garderoby członkini brytyjskiej rodziny królewskiej. Okazało się, że kultowy dziś dodatek został podarowany księżnej.Mama księcia Williama i księcia Harry'ego praktycznie nie rozstawała się ze swoją ulubioną torebką, a z upływem lat nabyła ten dodatek w każdym możliwym wariancie. Kultowe dzieło Diora było prezentem, który Lady Di otrzymała od Pierwszej Damy Francji Bernadette Chirac.

księżna Diana
17.06.2022 14:01 Fryzury z lat 80. wracają do łask. Uwielbiała je księżna Diana

Letni klimat zachęca do pozbycia się zbędnych włosów na głowie. Okazuje się, że Polki w tym sezonie stawiają na modne cięcia z lat 80. Inspiracją staje się przede wszystkim księżna Diana.Lata 80. to chyba jeden z najbardziej charakterystycznych okresów czasu w historii. Specyficzny wygląd do dziś pozostaje inspiracją wielu z nas, a przede wszystkim fryzury, które pozostają ponadczasowe.By przejść metamorfozę, często sprawdzamy, jakie stylizację noszono w przeszłości. Lata 80. proponują wachlarz fryzur, które wypromowały największe gwiazd m.in.: sama księżna Diana.