Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Torebka Izabeli Janachowskiej kosztuje tyle, co drogi samochód! Niektórym z wrażenia opadną szczęki
Małgorzata Beszczyńska
Małgorzata Beszczyńska 10.08.2023 16:00

Torebka Izabeli Janachowskiej kosztuje tyle, co drogi samochód! Niektórym z wrażenia opadną szczęki

Izabela Janachowska/KAPiF
KAPiF/Iznabela Janachowska

Izabela Janachowska wielokrotnie już pokazała, że lubi ekskluzywne marki i szeroko pojęty luksus. Jej stylizacje nie nalezą do najtańszych, a wręcz można uznać, że śmiało może w tej dziedzinie konkurować z… Caroline Derpienski. Udowodniła to całkiem niedawno, kiedy pokazała się z oryginalnym dodatkiem. Torebka jest warta fortunę!

 

Izabela Janachowska w różowej stylizacji. Jak wyglądała?

Izabela Janachowska niedawno pojawiła się na evencie organizowanym przez jedną ze stacji telewizyjnych. Na tę okoliczność założyła rózową sukienkę i dopasowała do niej dodatki w tym samym kolorze. Sukienkę zdobiły pióra i kokardy, a cały outfit dopełniły szpilki z noskami w szpic i niewielka torebka. 

Hitem była też fryzura celebrytki. Wybrała najmodniejszą od kilku sezonów grzywkę curtain bangs.

KAPIF_K1086137F.jpg

 

 

 

 

 

 

Od włosów Anny Powierzy wprost nie można oderwać wzroku! W takim naturalnym wydaniu pojawiła się na imprezie charytatywnej

Izabela Janachowska postawiła na różową torebkę. To niebanalny model

Izabela Janachowska postawiła na typowo imprezową stylizację, jednak to właśnie jej torebka przyciągnęła wzrok internautów. Niewielki, prostokątny kuferek ma fakturę skóry krokodyla. Posiada niewielką rączkę i zapięcie w srebrnym kolorze. Pomimo rozmiaru, torebka wygląda na pojemną i bardzo praktyczną. Ma też nowoczesny design i kolor, który bez wątpienia nie jest banalny. 

Youtuber wycenił torebkę Janachowskiej. Cena zwala z nóg!

Na platformie TikTok swoje filmy publikuje mężczyzna, który posługuje się pseudonimem @michailkors. Na jednym z jego wideo możemy zobaczyć, jak youtuber wycenia dodatek do stylizacji, który ma ze sobą Izabela Janachowska. To wyżej wspomniana torebka, która może być warta mnóstwo pieniędzy. 

Zdaniem influencera, koszt takiego dodatku to nawet 100 tysięcy złotych! Przypuszcza on, że torebka jest marki Hermeskelly w wariancie mini. Warto dodać, że Janachowska w jednym z wywiadów, których udzielała podczas eventu, została zapytana o model torebki. Zaczepnie odpowiedziała, aby ludzie “wygooglowali ją sobie”.