Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Karmiła piersią przed ołtarzem. Zdjęcie panny młodej obiegło sieć, internauci oniemieli
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 10.09.2023 09:39

Karmiła piersią przed ołtarzem. Zdjęcie panny młodej obiegło sieć, internauci oniemieli

Panna młoda, karmienie piersią
Panna młoda karmiła piersią przed ołtarzem, fot. Stockbuster, pixelshot / canva.com

Wiele osób decyduje się na ślub po urodzeniu dziecka. Pewna panna młoda podczas ceremonii, tuż przed ołtarzem, zaczęła karmić swoje maleństwo. Czujna fotografka uchwyciła moment na zdjęciu, które obiegło świat. Komentarze internautów nie pozostawiają żadnych złudzeń. 

Panna młoda karmiła piersią podczas własnego ślubu

Ta kobieta udowadnia, że wstyd z powodu karmienia piersią nie powinien istnieć. Warto bowiem pamiętać, że matki karmią dzieci na żądanie i nie wszystko zawsze uda się przewidzieć czy zaplanować. Doskonale wie o tym pewna panna młoda, która zaczęła karmić swoje dziecko w kościele, przed ołtarzem, podczas własnego ślubu. 

Młoda mama, ubrana w przepiękną, białą, koronkową kreację skradła całe show. Nic dziwnego, że fotografce nie umknął tak szczególny moment podczas całej ceremonii.

Ceremonia zaślubin.png
Ceremonia zaślubin, fot. Juan Jose Napuri Guevara / canva.com
Nie kryła łez, gdy zobaczyła, co jej matka zrobiła z suknią ślubną. Niewiarygodne, że posunęła się do czegoś takiego

Zdjęcie ze ślubu obiegło sieć

Kobieta specjalizująca się w fotografii ślubnej działa w sieci pod pseudonimem Maria Magdalena. Kobieta aktywnie działa w mediach społecznościowych, dzieląc się swoimi kadrami. Nie było inaczej, kiedy uchwyciła moment, w którym panna młoda karmiła piersią swoje niespełna dwuletnie dziecko podczas ceremonii zaślubin. 

Przepełnione emocjami zdjęcie zostało podpisane w równie wymowny sposób. Czytamy:

Myślałam, że poślubię miłość mojego życia, ale nigdy nie marzyłam o poślubieniu jednej u boku, z drugą na kolanach.

Internauci gromko skomentowali zdjęcie ze ślubu

Zdjęcie wywołało niemałe poruszenie w sieci. Momentalnie posypały się komentarze, a internauci gromko wyrazili swoje zdanie na ten temat. Większość osób przyznała, że uchwycony kadr jest przepiękny i oddaje naturalność i piękno macierzyństwa. Wyrażono również wyrazy uznania dla fotografki oraz panny młodej, która nie kryła się z tak naturalną rzeczą, jak karmienie piersią. 

Wśród ogromnej ilości komentarzy przepełnionych komplementami i ciepłymi słowami możemy zobaczyć również wyrazy uznania oraz podziękowania. Wiele kobiet, które zdecydowało się skomentować zdjęcie, stwierdziło, że takie kadry przyczyniają się do normalizacji karmienia piersią. 

  • Jestem z ciebie dumna, pięknie!
  • Wspaniałe ujęcie.
  • Nigdy nie widziałem takiego zdjęcia. Cóż za piękna chwila! Gratulacje, łącznie ze zdjęciem. Piękne.

Nie zabrakło jednak krytycznych komentarzy, w których ludzie zastanawiali się nad sensem ślubu kościelnego, skoro dziecko zostało poczęte jeszcze przed ceremonią. Zwrócono również uwagę na białą suknię, która jest symbolem czystości. 

Zdjęcie z ceremonii zaślubin zobaczycie poniżej:

Co o tym myślicie?