Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Medycyna Estetyczna

Medycyna Estetyczna

Turcja medycyna estetyczna
06.06.2024 13:37 Klinika zmieniła babunię w 30-latkę. To nie żart. Efekt szokuje

Turecka klinika pokazała zdjęcia swojej klientki po przemianie. 60-latka poddała się serii zabiegów, które w efekcie odjęły jej conajmniej 30 lat. Co dokładnie zrobiono z jej twarzą?

Wampirzy lifting, pexels, Kim Kardashian
16.08.2023 13:09 Jak działa wampirzy lifting? Stosowała go Kim Kardashian. Polskie gwiazdy też go uwielbiają!

Kliniki medycyny estetycznej pojawiają się niczym grzyby po deszczu, a z zabiegów nie korzystają już wyłącznie celebrytki, ale i kobiety spoza internetu, czy telewizji. Różnorodne czynności mają na celu przede wszystkim zatrzymanie objawów starzenia, choć niekiedy służą też do poprawienia urody, za pomocą wstrzyknięcia kwasu hialuronowego, lub “wyszczuplenia” twarzy, czy sylwetki. W ostatnich latach kontrowersyjnym hitem wśród zabiegów jest tzw. wampirzy lifting. Na czym polega i kto może się na niego zdecydować?

 Ginekologia estetyczna
15.08.2023 15:17 Coraz więcej kobiet chce wyglądać młodziej nie tylko na twarzy. Jakie korzyści daje ginekologia estetyczna?

Nie każdy wie, że zabiegi z zakresu medycyny estetycznej można wykonać również w obszarze, który dotychczas był mocno zapomniany. Warto poznać zalety ginekologii estetycznej i dopasować zabieg, który nie tylko poprawi wygląd części intymnych, ale również spotęguje uczucie satysfakcji, a nawet zadziała prozdrowotnie.

gala beauty creator
29.07.2019 20:19 Wielka Gala Beauty Creator. Wydarzenie dla najlepszych z branży beauty!

Gala Beauty Creator – co to takiego? To rodzaj plebiscytu dla specjalistek branży beauty w kategoriach: linergistka, make up, stylistka paznokci, rzęs i salon. Każda miłośniczka nowinek związanych z branżą beauty musi tam być! Beauty Creator to wydarzenie skierowane do najlepszych z branży beauty. To nie tylko okazja, żeby się pokazać, ale także, by nawiązać nowe znajomości i wiele się nauczyć!

botoks
20.06.2018 18:00 Młodość na lata. Poznaj magiczne działanie Botoksu

Botoks jest obecnie bardzo popularnym zabiegiem, który chętnie wykorzystywany jest przez kobiety w celu poprawienia urody. Z jego pomocą możemy usunąć zmarszczki, a także poprawić rysy twarzy. Niestety coraz częściej w swoją twarz ingerują kobiety już po 20 roku życia. Jakie tak naprawdę są wady i zalety botoksu? Czy jest on bezpieczny? Obecnie od kobiet wymaga się, aby wyglądały perfekcyjnie. Niestety wiele reprezentantek płci pięknej bierze to sobie do serca i w nieodpowiedzialny sposób ingeruje w swoją urodę. O ile czasem można sobie pomóc i wygląda to naprawdę estetycznie, a proces starzenia się skóry nie pogłębia się, najczęściej niestety kobiety w ślepym dążeniu do piękna przesadzają, przez co wyglądają nienaturalnie, a ich twarz nie przypomina zupełnie wcześniejszego wyglądu. Warto mieć więc zdrowy rozsądek i kiedy chcemy już poprawić sobie urodę robić to z rozwagą i w bezpiecznym, renomowanym miejscu.