Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Wszyscy sądzili, że "złapała" milionera, prawda to największe zaskoczenie roku. Historia Omeny Mensah i Rafała Brzoski
Martyna Pałka
Martyna Pałka 06.06.2023 10:29

Wszyscy sądzili, że "złapała" milionera, prawda to największe zaskoczenie roku. Historia Omeny Mensah i Rafała Brzoski

Omenaa Mensah
fot. KAPIF

Omenaa Mensah od lat tworzy szczęśliwe małżeństwo z przedsiębiorcą Rafałem Brzoską. Teraz zakochani pojawili się w programie “Dzień dobry TVN”, gdzie postanowili opowiedzieć historię swojego związku.

Wiele osób zarzucało prezenterce, że w jej ukochanym mogła spodobać się jej nie tylko jego osobowość i charakter, ale również wysokie zarobki i ręka do biznesu. Mało kto wie, jak naprawdę wyglądał początek ich związku. Opowieść małżeństwa zamknęła usta wszystkim hejterom.

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska od lat są szczęśliwym małżeństwem

Para poznała się kilka lat temu, gdy obydwoje w całości pochłonięci byli swoim rozwojem zawodowym. Ich pierwsze spotkanie miało miejsce na giełdzie, gdzie Omenaa Mensah szukała środków finansowych na otworzenie szkoły w Ghanie. 

Szybko okazało się, że łączy ich wiele cech, dzięki którym świetnie dogadują się w domu, ale także rozumieją nawzajem swoją potrzebę zaangażowania w rozwój zawodowy.

- Ujął mnie tym, że jest bardzo podobny do mnie, ale jest mężczyzną. Na wielu płaszczyznach się zgadzamy, myślę, że patrzymy w tym samym kierunku. Jesteśmy w takim wieku, że dokładnie wiemy, czego chcemy. Takich dwóch ludzi spotyka się, zaczyna rozmawiać i po chwili już wiedzą, że dalej fajnie byłoby pospacerować razem - zdradziła prezenterka podczas rozmowy z “Plejadą”.

Hanna Śleszyńska w żałobie. Kochała go najmocniej, spędzili razem wiele lat. "Takiego cię zapamiętam"

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska jak ognia chronią swojej prywatności

Przez długi czas zaledwie nieliczni wiedzieli o tym, że gwiazda telewizji i polski przedsiębiorca zaczęli się spotykać. Wszystko dlatego, że para bardzo ceni sobie swoją prywatność i niechętnie zdradza szczegóły życia prywatnego w rozmowach z mediami.

Bardzo długo w sekrecie utrzymywali oni również ciążę prezenterki. Ich pierwsze dziecko - synek Vincent przyszedł na świat 16 listopada 2017 roku. Dopiero rok później zakochani oficjalnie zadebiutowali razem na czerwonym dywanie. Decyzję o ślubie podjęli w 2019 roku, a uroczystość miała miejsce w Republice Południowej Afryki, w miejscu spotkania dwóch oceanów.

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska - po raz pierwszy opowiedzili o początku ich miłości

Teraz prezenterka i właściciel firmy InPost gościli razem w programie “Dzień dobry TVN”, gdzie postanowili opowiedzieć o kulisach swojego poznania. Zakochani ujawnili, że gdy dopiero budowali swój związek, Rafał Brzoska daleki był od statusu milionera.

Podczas gdy wiele osób zarzuca prezenterce “wyrwanie bogatego męża”, para ujawniła, że początki ich relacji wcale nie były tak oczywiste. W rozmowie z Mateuszem Hładkim okazało się, że w czasie poznania obydwoje nie mieli nic, ale to właśnie wielka miłość sprawiła, że przebrnęli razem przez ten trudny okres.

Dodatkowo Omenaa Mensah ujawniła, że to ona musiała wtedy finansowo wspierać swojego ukochanego - nawet wzięła “na siebie” kredyt, ponieważ on nie był w stanie tego zrobić.

Zobacz nagranie:

Źródło: plejada.pl