Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Hailey Bieber zaliczyła modową wpadkę. Tak ubrała się na ślub koleżanki
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 30.06.2023 11:07

Hailey Bieber zaliczyła modową wpadkę. Tak ubrała się na ślub koleżanki

Hailey Bieber na ślubie koleżanki
TheCelebrityFinder / SplashNews.com/East News, Hailey Bieber na ślubie koleżanki

Hailey Bieber to typowa gwiazda, która nie przejmuje się tym, co wypada, a czego nie? Pewnie dlatego podczas ślubu koleżanki postanowiła włożyć na siebie coś, co mogło sprawić dziewczynie przykrość. Modelka zdecydowała się na stylizację, która na pewno skupiała uwagę większości gości. Do tego ten kolor.

Hailey Bieber na ślubie

Gwiazdy pokroju Hailey Bieber też zaliczają modowe wpadki. Celebrytka wybrała się ostatnio na ślub przyjaciółki, jednak niezbyt dobrze dopasowała kreację do wydarzenia. Postawiła na opiętą sukienkę z półgolfem. Co ciekawe ten model dla kontrastu do zabudowanego przodu, pozostawiał plecy praktycznie w całości nagie.

To jednak nie to, tak bardzo zwracało uwagę, a barwa kreacji. Hailey wybrała czystą biel, która w dniu ślubu zarezerwowana jest jedynie dla panny młodej.

Agnieszka Woźniak-Starak oddała hołd mężowi. W stylizacji jak milion dolarów pojawiła się w niezwykłym miejscu

Celebrytka wybrała odważną kreację

Fotki, które pojawiły się na jej social mediach ukazują także fakt, że przy odpowiednim ustawieniu dekolt na plecach na tyle mocno się rozsuwał, że ukazywał prawie klatkę piersiową celebrytki.

Widać, że taki efekt bardzo przypadł do gustu żonie Justina Biebera, Zrobiła sobie kilka naprawdę gorących fotek, które wręcz błyskawicznie polubili jej oddani obserwatorzy.

Ten kolor zaskoczył wszystkich!

Wiele osób rozpatruje jednak wybór białego koloru na ślub, jako sporą modową wpadkę. Szczególnie że barwa była tak śnieżnobiała, jak suknia panny młodej. Aż ciężko uwierzyć, że był to jedynie przypadek.

Z kolei jej koleżanka Kim Kardashian ubrała na tę samą okazję mocno wyciętą czarną sukienkę, która bardziej nadawała się na imprezę, niż na ceremonię zaślubin.

A wy założyłybyście taki strój?

Zobacz zdjęcia: