Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Rewolucyjny puder, który działa lepiej niż photoshop. To, co znajduje się w środku opakowania, zwali was z nóg!
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 14.09.2023 19:03

Rewolucyjny puder, który działa lepiej niż photoshop. To, co znajduje się w środku opakowania, zwali was z nóg!

Fot. Koolshooters/Pexels, Puder do twarzy z Rossmanna
Fot. Koolshooters/Pexels, Puder do twarzy z Rossmanna

Ten puder to coś niesamowitego. Doskonale prezentuje się na skórze, niemalże zlewa się z jej strukturą. Do tego kosztuje naprawdę niewiele i dostępny jest w popularnej sieciówce. Ma jeszcze jedną supermoc, która sprawia, że jest on absolutnie wyjątkowy. Po prostu musicie to zobaczyć.

Dlaczego puder z Rossmanna warto kupić?

Ten rewolucyjny puder to coś o wiele więcej, niż zwykły kosmetyk. Ma bowiem niesamowite właściwości. Jego mineralna forma sprawia, że staje się doskonałym wykończeniem makijażu. Ponadto sprawia, że twarz wygląda, jakby była wręcz wybrulowana. Nie widać jej struktury, a wszystkie niedoskonałości pozostają niewidoczne.

To jednak nie koniec rewelacji. W środku opakowania pojawił się mechanizm, który pozwala na wygodną aplikację produktu. Dodatkowo możesz przygotować go dokładnie tyle, ile akurat potrzebujesz.

Mohito wyprzedaje boski komplet aż o 260 złotych taniej! To nie koniec ogromnych promocji

Co znajduje się wewnątrz opakowania z pudrem?

Z pozoru opakowanie pudru NAM wygląda zupełnie zwyczajnie. Ma charakterystyczny dla tej marki kolor brudnego różu, a także okrągłą formę. Wewnątrz jednak kryje się coś niespodziewanego.

Okazuje się, że kosmetyk ma pierwotnie formę kamienia, jednak tarka, która przymocowana została do opakowania, po przekręceniu ściera drobinki produktu, które można od razu wykorzystać. Dzięki temu nie marnujemy pudru, a samo nakładanie jest wyjątkowo wygodne. Do tego minimalizujemy ryzyko wysypania się kosmetyku np. wewnątrz torebki.

rossmann.com, puder NAM
Fot. rossmann.com, puder NAM

Ile kosztuje puder NAM z Rossmanna?

Produkt ten znajdziesz w ofercie drogerii Rossmann. Jego cena nie przekracza 60 zł. Jest przy tym nadzwyczaj wydajny i wygodny w użytkowaniu.

Ponadto nie zapycha porów i pięknie zlewa się z kolorem skóry, a jego barwa dopasowuje się do naszej cery. Jak dla nas zasługuje na najwyższą ocenę.

Biegnijcie po niego do najbliższego sklepu!

rossmann.com, puder NAM
Fot. rossmann.com, puder NAM