Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Ten środek do protez możesz wykorzystać podczas sprzątania łazienki. Niebywałe, jakie ma działanie!
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 14.09.2023 12:12

Ten środek do protez możesz wykorzystać podczas sprzątania łazienki. Niebywałe, jakie ma działanie!

Prapat Aowsakorn/Canva, mycie łazienki
Fot. Prapat Aowsakorn/Canva, mycie łazienki

Perfekcyjnie wyczyszczona łazienka i to za nieduże pieniądze? To możliwe, wystarczy wiedzieć, jak to zrobić. Okazuje się, że wykorzystanie jednego produktu kompletnie odmieni twoją toaletę. Stanie się ona perfekcyjnie czysta i to bez szorowania. Zdradzimy ci, jak to zrobić.

Perfekcyjnie biała toaleta

Z pozoru czyszczenie łazienki, a szczególnie toalety nie wydaje się trudne i skomplikowane. Trzeba jednak znaleźć na to sposób. W tym pomieszczeniu jest bardzo dużo wilgoci, co powoduje osadzanie się kamienia. Widać go szczególnie na białej powierzchni, czyli na wannie, umywalce i oczywiście muszli klozetowej.

Jak sobie z tym radzić? W sprzedaży znaleźć można rozwiązania takie jak mocne środki chemiczne, które jednak nie zawsze są skuteczne. Do tego mają niezwykle intensywny zapach. Można je jednak zastąpić.

Dzieli ich 55 kg, a łączy płomienne uczucie: "Ważę 100 kg przy wzroście 166 cm, a mój chłopak jest o połowę chudszy"

Aż trudno uwierzyć, że wystarczy jeden środek

Ta sprawdzona metoda to coś naprawdę rewolucyjnego. Wystarczy wykorzystać środek do czyszczenia protez. Ma on wygodną formę w postaci musujących kapsułek. Wystarczy wrzucić jedną, góra dwie bezpośrednio do muszli klozetowej.

Tabletka szybko rozpuści się w wodzie, a w tym momencie należy umyć całość przy wykorzystaniu szczotki toaletowej. Od razu zobaczysz rezultaty, a twoja toaleta będzie idealnie biała, a kamień zniknie w okamgnieniu.

Ten efekt robi wrażenie

Środki do protez dowolnej firmy kupisz w aptece lub drogerii. Ich cena zaczyna się od około 8-9 zł za opakowanie. Ten trik pozwoli ci dokładnie wyczyścić toaletę, ale nie tylko. Możesz rozpuścić tabletkę w misce z wodą i wyszorować nią wannę czy umywalkę.

Warto wcześniej zabezpieczyć ręce rękawiczkami. Zaopatrz się także w szczotkę z twardy włosiem, która ułatwi usuwanie uporczywego kamienia z różnych powierzchni.

Wypróbujesz go w swoim domu?