Paznockie

Kolory paznokci na jesień
08.11.2023 09:49 Typowe jesienne kolory odchodzą do lamusa. Teraz hitem jest pewien nietypowy odcień

Jesień króluje za naszymi oknami. W związku z tym przyszedł czas na dobór odpowiednich paznokci, które idealnie wpasują się w tę aurę. W tym sezonie, ku zdziwieniu wszystkich, to nie czerwień okazała się hitem, lecz inny niecodzienny kolor.

Przestań malować tak paznokcie
07.11.2023 08:52 Jeśli malujesz tak paznokcie koniecznie przestań. W ten sposób dodajesz sobie wielu lat

Niektóre elementy naszego wyglądu mogą bardzo wpływać na postrzeganie nas przez innych. Niewiele kobiet zdaje sobie sprawę, że nieumiejętnie dobrane włosy, makijaż lub manicure potrafią dodać nam nawet kilka lat! Jeżeli malujesz w ten sposób paznokcie, jak najszybciej przestań, a zobaczysz, że będziesz wyglądać o wiele młodziej.

jak zrobić ombre na paznokciach
05.08.2019 19:15 Jak zrobić ombre na paznokciach? To prostsze niż myślisz

Jak zrobić ombre na paznokciach? Znamy proste i szybkie sposoby na wykonanie modnego efektu kolorystycznego przejścia na paznokciach. Nie musisz mieć zdolności manualnych ani doświadczenia w zdobieniu paznokci. Wystarczy odrobina staranności! Kobiety pokochały to zdobienie: jest efektowne, ale jednocześnie subtelne. Nada się na wiele okazji. Jeśli wydaje ci się, że efekt ombre na paznokciach to zadanie tylko dla doświadczonych manikiurzystek, to mamy dobrą wiadomość! Dowiedz się, jak zrobić ombre na paznokciach! Dzięki paru trikom z naszego artykułu, z łatwością wykonasz to zdobienie w domowym zaciszu.