Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Julia Wieniawa w kosmicznie drogim topie. Jego cena przekracza pensję przeciętnej Polki! Wart swojej ceny?
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 29.07.2023 16:02

Julia Wieniawa w kosmicznie drogim topie. Jego cena przekracza pensję przeciętnej Polki! Wart swojej ceny?

Julia Wieniawa w bardzo drogim topie
Fot. KAPiF, Julia Wieniawa w bardzo drogim topie

Okres wakacyjny, jak co roku, jest dla gwiazd bardzo owocnym czasem. Wówczas grają sporo koncertów pod chmurką. Nie inaczej jest w przypadku Julii Wieniawy, która choćby wczoraj zaprezentowała swoje wokalne zdolności na scenie. Naszą uwagę zwrócił wyjątkowy top, który piosenkarka miała na sobie. Aż zaniemówiliśmy, jak zobaczyliśmy jego cenę!

Julia Wieniawa w oryginalnym topie

Czarne szerokie spodnie, nowoczesny, bardzo błyszczący makijaż i zjawiskowy top. Tak podczas wczorajszego koncertu wyglądała jedna ze scenicznych stylizacji Julii Wieniawy.

Piosenkarka postawiła na czerń jako kolor wiodący, nie brakowało jednak drobnych diamencików, które podbijały cały look. Bluzka, na którą się zdecydowała, od razu zachwyciła jej fanów. Ta forma nie tylko mocno się wyróżniała, ale również świetnie eksponowała figurę gwiazdy.

"Najbardziej utytułowana Polska Miss" - Natalia Janoszek zdemaskowana przez Stanowskiego. Czegoś takiego jeszcze nie grali!

Ten element garderoby kosztuje krocie!

Julia Wieniawa wybrała czarny top na cienkich ramiączkach. Został on zachowany w kształcie serca i obszyty diamencikami, które w scenicznym świetle świetnie się prezentowały.

Sprawdziliśmy cenę tego cudeńka. Top dostępny jest w dwóch sklepach, a jego cena opiewa na przeszło 3,500 zł. To dosyć dużo, jak na jeden występ. Trzeba zaznaczyć, ze gwiazdy rzadko powielają swoje sceniczne looki.

Julia Wieniawa w bardzo drogim topie
Fot. Instagram.com/juliawieniawa, Julia Wieniawa w bardzo drogim topie
Julia Wieniawa w bardzo drogim topie
Fot. Instagram.com/juliawieniawa, Julia Wieniawa w bardzo drogim topie

Skład topu w kształcie serca pozostawia wiele do życzenia

Zwróciliśmy uwagę na skład, ponieważ skoro cena jest tak wygórowana, warto, aby top był wykonanych z najlepszych tkanin. Niestety nie w tym przypadku. Oto jak szczegółowo przedstawia się jego skład: sztuczny jedwab 67%, nylon 28%, elastan 5%, podszewka — poliester 100%. W drugim punkcie sprzedaży wygląda to bardzo podobnie.

Oczywiście Julia wyglądała w stylizacji zniewalająco, ale czy cena topu nie jest, aby za wysoka?

Top w kształcie serca
Fot. farfetch.com/luisaviaroma.com, Top w kształcie serca