Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Królowa Letycja trzyma się kilku żelaznych zasad. Dzięki nim od lat zachwyca figurą
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 11.08.2022 12:56

Królowa Letycja trzyma się kilku żelaznych zasad. Dzięki nim od lat zachwyca figurą

Królowa Letycja EA
fot. Rex Features / East News

Królowa Letycja jest ikoną stylu. Zachwyca nie tylko przemyślanymi stylizacjami, ale przede wszystkim atrakcyjną figurą, zdrowymi włosami i promienną cerą. Swój wygląd zawdzięcza m.in. zdrowemu odżywianiu się i diecie, której pilnuje od lat. Znamy sekret perfekcyjnej sylwetki monarchini.

Królowa Hiszpanii wielokrotnie zabierała głos w sprawie ulubionych posiłków oraz aktywności fizycznej, bez której nie wyobraża sobie życia. Stosowanie diety królowej Letycji, w zależności od organizmu, może przynieść pierwsze efekty już po tygodniu.

Królowa Letycja kurczowo trzyma się diety

Królowa Hiszpanii zachwyca swoją zgrabną i wysportowaną sylwetką. Prowadzony przez królowę Letycję zdrowy styl życia widać również po zadbanej skórze oraz gęstych włosach. Okazuje się, że monarchini od lat zdrowo się odżywia. Posiłki spożywa o regularnych porach, a także unika głodówek. W kuluarach mówi się, że jest zwolenniczką diety Perricone.

Dieta Letycji jest bogata w białko i zdrowe tłuszcze. Mówi się, że wszystkie posiłki królowej mają działanie przeciwzapalne, dzięki czemu utrzymuje zdrowie i odporność. Monarchini stawia na warzywa, owoce, ryby i drób. Podczas jednego z wystąpień wyjawiła, że 80% jej diety to warzywa, owoce oraz purée z nich wykonane. Ponadto pilnuje, aby pić 3 litry wody dziennie.

Kolejną zasadą, którą stosuje 49-letnia królowa, jest unikanie napojów gazowanych oraz alkoholu. Monarchini nawet podczas uroczystych wydarzeń i świąt nie daje się skusić na lampkę wina czy szampana.

Królowa Letycja uwielbia sport

Nieodłącznym elementem dbania o swoje zdrowie oraz zachowanie szczupłej sylwetki jest regularne uprawianie sportu. Królowa Letycja w miarę możliwości stawia na ruch na świeżym powietrzu. Uwielbia biegać, a także odwiedza pałacową siłownię, na której korzysta z rowerka stacjonarnego.

Najbardziej lubianą aktywnością jest jednak joga i zumba. Ponadto nad treningami królowej czuwa grono trenerów personalnych oraz specjalistów, którzy dobierają odpowiednie ćwiczenia do wymogów i sprawności monarchini.

Połączenie zdrowej diety oraz aktywności fizycznej to idealny duet na podtrzymanie zgrabnej sylwetki oraz zachowanie zdrowia. Królowa Letycja jest inspiracją dla wielu kobiet, które wzorują się nie tylko na jej stylizacjach i szyku, ale również stylu życia.

Zobacz zdjęcia:

Królowa Letycja EA
Królowa Letizia na Światowym Dniu Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca, fot. Rex Features/East News
Królowa Letycja i Książę Filip EA
Królowa Letycja i Książę Filip na ceremonii wspominającej ofiary pandemii koronawirusa, fot. ANDRES BALLESTEROS/AFP/East News
Książę Filip i królowa Letycja
Książę Filip i królowa Letycja, fot. Presidencia de la República Mexicana, CC BY 2.0 , via Wikimedia Commons
Królowa Letycja
Królowa Letycja podczas wizyty w Ekwadorze, fot. Cancilleria Ecuador, CC-BY-SA-2.0, Wikimedia

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. To koniec polskiej gwiazdy, poinformowała o odejściu. Wskazała tylko jeden powód

  2. Maria Czubaszek dwa razy próbowała odebrać sobie życie. Prawdziwą przyczynę śmierci ujawniono po latach

  3. Gwiazdy oszalały na punkcie nowego trendu. Paznokcie "glazed donut" to hit tego lata, pasuje na każdą okazję Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: viva.pl