Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Małgorzata Socha w mini. Fani podziwiają jej stylizację i komentują licznie: "mąż będzie zachwycony"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 06.06.2022 22:33

Małgorzata Socha w mini. Fani podziwiają jej stylizację i komentują licznie: "mąż będzie zachwycony"

Małgorzata Socha EA
Fot. TRICOLORS/East News

Małgorzata Socha pochwaliła się stylizacją, jaką założyła na randkę z mężem. Gwiazda postawiła na wariację na temat klasycznej "małej czarnej" z zaskakującym pazurem. Fani zareagowali entuzjastycznie na fotografię, jaką opublikowała.

Aktorka poślubiła w 2008 roku inżyniera Krzysztofa Wiśniewskiego. Para doczekała się trójki dzieci: Zofii, Barbary i Stanisława. Pomimo upływu lat Gosia wie, jak zrobić wrażenie nie tylko na mężu, ale i swoich wielbicielach.

Małgorzata Socha na randce z mężem. Wybrała seksowną stylizację

Gwiazda pochwaliła się na Instagramie strojem, który postanowiła założyć na randkę ze swoim mężem. Widać, że Socha wie, jak odpowiednio podgrzać atmosferę romantycznej okazji. "Coś mi się wydaje, że mąż będzie zachwycony" komentują pod zdjęciem fani.

Socha założyła czarny komplet, podkreślający jej idealną figurę. Na zestaw składają się obcisłe, bardzo krótkie spodenki oraz odsłaniająca brzuch bluzka z bufiastymi, długimi rękawami i zwężanymi mankietami. Do zestawu dobrała czarne sandały na podwyższonym, asymetrycznym obcasie.

Całość jest interesującą wariacją, nawiązującą stylem do klasycznej "małej czarnej". Już od czasów Coco Chanel wiemy, że taka stylizacja sprawdzi się w każdych okolicznościach. Socha wybrała najbardziej kuszący wariant, choć oczywiście czarna spódniczka mini może mieć różne fasony i kroje.

"Mała czarna" – strój na każdą okazję

Modę na krótkie, czarne sukienki wprowadziła Coco Chanel już w latach 20. XX wieku. Od tego czasu "mała czarna" uważany jest za absolutny must have w garderobie każdej kobiety. W zależności od fasonu idealnie pasuje do każdej okazji – od tych bardziej oficjalnych, po nieformalne spotkania towarzyskie czy randki.

Model promowany przez Coco Chanel łączył w sobie prostotę, elegancję, szyk i uniwersalny krój. Sama sukienka miała być symbolem wolnej i niezależnej kobiety, której przyświeca duch emancypacji. Później strój ten promowały Brigitte Bardot czy Marilyn Monroe.

W kolejnych dziesięcioleciach model przez nią wymyślony ewoluował, dopasowując się do bieżących trendów. Obecnie możemy wybierać pomiędzy dowolną długością czy też stylem - od klasycznej prostoty aż do punkowej czy rockowej artystycznej awangardy. Świetnym, bardzo wygodnym rozwiązaniem są też czarne spodenki "udające" spódniczkę, na które postawiła Socha.

Zobacz zdjęcie:

Małgorzata Socha
Małgorzata Socha, fot. TRICOLORS/East News
Małgorzata Socha
Małgorzata Socha z mężem, fot. instagram.com/malgosia_socha
Małgorzata Socha
Małgorzata Socha, fot. instagram.com/malgosia_socha
Małgorzata Socha
Małgorzata Socha z mężem, fot. instagram.com/malgosia_socha

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. "Obraza dla panny młodej". Eliza Trybała wybrała się na ślub koleżanki w ryzykownej stylizacji

  2. Anna Lewandowska nareszcie pokazała twarze córek. "Podobne jak bliźniaczki"

  3. Kim są dzieci Krzysztofa Ibisza? Prezenter Polsatu niebawem po raz kolejny zostanie ojcem

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].