Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Monika Richardson zdradziła, ile waży przy 165 cm wzrostu. Chce zrzucić trzy kilogramy
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 25.10.2022 13:41

Monika Richardson zdradziła, ile waży przy 165 cm wzrostu. Chce zrzucić trzy kilogramy

Monika Richardson EA
fot. TRICOLORS/East News

Monika Richardson regularnie komunikuje się z internautami przy pomocy mediów społecznościowych. Niedawno dziennikarka zdradziła, jakie zmiany dietetyczne zamierza wprowadzić w najbliższym czasie. Chce zejść do upragnionej wagi.

Choć zaczął się sezon jesienno-zimowy, w którym najchętniej zakopalibyśmy się w kocyk z ciepłą herbatką i ulubionym serialem, niektóre gwiazdy dopiero rozpoczynają swoją pracę nad idealnym ciałem. Monika Richardson zdradziła plany na najbliższy okres.

Monika Richardson: ile waży

Dziennikarka niedawno udostępniła zdjęcie odsłaniające nogi w szlafroku. W opisie wyjaśniła, że od pewnego czasu rozpoczęła serię zabiegów endermologii, by popracować nad wyglądem swojego ciała. Po jednej z wizyt w klinice zdradziła swoje pierwsze odczucia.

To wcale nie jest nieprzyjemne — wyznała. Seria zabiegów na brzuch i uda jest dopiero początkiem przygody, którą rozpoczęła Monika Richardson w celu zadbania o sylwetkę. Dziennikarka wyznała, że postawiła sobie wyzwanie, w którym chce obniżyć wagę o trzy kilogramy. Jak sama przyznaje, różnice nie będą diametralne, ale chciałaby spróbować swoich możliwości.

Do tego dodałam mój prywatny "czelendż": schodzę z 63 do 60 kg wagi. Mam 165 cm wzrostu, więc nie będzie to jakieś wielkie wyszczuplenie, ale mi wystarczy — przyznała.

Monika Richardson dodatkowo zdradziła, jakimi dietami chciałaby się kierować w celu wypracowania wymarzonej figury. Dziennikarka wyznała, że stawia na tradycyjne sposoby, czyli "żp" ("żreć połowę") lub "nż" ("nie żreć"). Wraz z postem gwiazda obiecała informować o postępach swojej metamorfozy. My jednak przed wprowadzeniem zmian w jadłospisie zalecamy wstępną konsultację ze specjalistą.

Na czym polega zabieg endermologii?

Rozpoczęty przez dziennikarkę zabieg jest popularnym sposobem na pozbycie się "dodatkowych centymetrów" z okolic brzucha i ud. Zabieg sam w sobie nie jest bolesny, a pacjent musi wykonać minimum przygotowań.

Przed rozpoczęciem sesji należy włożyć specjalny kombinezon, który ściśle przylega do ciała. Następnie kosmetolog specjalną głowicą generuje ciśnienie, które zasysa fałdy skóry pomiędzy rolki maszyny. W ten sposób zostają pobudzone do pracy tkanki produkujące elastynę i kolagen.

Jest to połączenie radiofrekwencji i fali akustycznej, żeby nie wdawać się w szczegóły, ma się wrażenie, że nagrzana końcówka urządzenia uderza Ci w skórę brzucha, jak młoteczek — opisuje odczucia Monika Richardson. Pierwsze efekty zabiegów można zauważyć już po dziesięciu spotkaniach. Jednorazowa wizyta może kosztować około 150 złotych, jeśli pacjent decyduje się na sesję na całym ciele lub około 50 złotych, jeśli w grę wchodzi tylko masaż twarzy.

Zabieg endermologii jest popularnym rozwiązaniem, gdy regularne ćwiczenia i dieta nie pozwalają nam uzyskać upragnionej figury. Do sesji nie mogą jednak przystąpić kobiety w ciąży lub karmiące, a także osoby posiadające rany bądź wysypkę. Przed rozpoczęciem spotkań warto skonsultować się ze specjalistą, który określi możliwe przeciwskazania.

Zobacz zdjęcia:

Monika Richardson
fot.instagram.com/monikarichardson/
Monika Richardson EA
fot.TRICOLORS/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat

3. Właśnie ogłoszono wyniki "Tańca z gwiazdami", ulubieńcy odpadli tuż przed wielkim finałem

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.

Źródło: Cefarm24