Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Pierwsze imię najmłodszego wnuka Magdy Gessler oznacza "wybitny". Drugie dostał po zmarłym mężu restauratorki
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 13.07.2023 13:19

Pierwsze imię najmłodszego wnuka Magdy Gessler oznacza "wybitny". Drugie dostał po zmarłym mężu restauratorki

Znacznie imienia wnuka Magdy Gessler
Fot. KAPiF/Instagram.com/magdagessler_official, Znacznie imienia wnuka Magdy Gessler

9 lipca na świat przyszedł trzeci wnuczek znanej restauratorki Magdy Gessler. Maluch urodził się w dzień imprezy urodzinowej babci, co sprawiło jej niewyobrażalną radość. Do tego imiona, które nadali mu rodzice to doskonałe połączenie symboliki i pamięci o zmarłym mężu gwiazdy TVN.

Piękny dobór imion dla wnuka Magdy Gessler

Po narodzinach trzeciego wnuka Magda Gessler wręcz oszalała ze szczęścia. Na jej profilu od razu pojawiło się zdjęcie syna z maluchem w ramionach. Przy okazji restauratorka zdradziła imiona pierwszego dziecka Tadeusza.

I poczęło się maleństwo imieniem Antoni Volhart Muller 9 lipca. I odtąd jest z nami. Szczęścia, miłości nie brak w powietrzu i wokół Małgorzaty i Tadeusza. Kocham, kocham wszystkich troje. Hurra! Mama, teściowa, babcia. To najcudowniejsze uczucie! Wnuczek Antoni przyszedł na świat w dniu moich urodzi. – napisała wzruszona Magda

Relacje Igi Świątek i jej mamy pozostawiają wiele do życzenia. Kobieta gorzko wspomniała o "czynnikach rodzinnych"

Imię malucha ma wzniosłe znaczenie

Co ciekawe imię Antoni zostało nadane maluchowi nieprzypadkowo. Oznacza ono bowiem człowieka wybitnego, a jak wiadomo, w rodzinie Gessler takich osób nie brakuje. Imię pochodzi z łaciny i coraz chętniej nadawane jest nowo narodzonym dzieciom.

Mężczyźni i chłopcy, którzy otrzymali takie imię, uwielbiają podróże i są ciekawi świata. Do tego mają niezwykle towarzyską duszę, a wykształcenie i zainteresowania są dla nich bardzo ważne. Antoni przejawia także cechy przywódcze i konsekwentnie realizuje swoje marzenia. Nie brakuje mu determinacji i realizmu.

Tak syn Magdy Gessler upamiętnił zmarłego ojca

Tadeusz Müller to pierwsze dziecko Magdy Gessler. Owoc związku restauratorki z Volkhartem Müllerem. Mężczyzna zmarł, gdy chłopiec miał zaledwie 4 lata, po walce z rakiem. Gwiazda TVN zawsze wspomina byłego męża z nutką nostalgii. Para dwa razy brała ślub, jeden cywilny, a trzy lata później kościelny. Volkhart był korespondentem tygodnika „Der Spiegel” w Madrycie. Choroba zabrała go w dniu urodzin Magdy, co było dla niej podwójnym ciosem.

Teraz Tadeusz, postanowił upamiętnić utraconego ojca. Zatem mały Antoni otrzymał symboliczne drugie imię Volkhart. Co ciekawe, maluch urodził się dzień przed rocznicą śmierci dziadka.

Uroczy dobór imion?