Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Tak wygląda pierścionek zaręczynowy Mai Hyży. Nietypowy wybór skradł nasze serca
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 20.06.2023 07:08

Tak wygląda pierścionek zaręczynowy Mai Hyży. Nietypowy wybór skradł nasze serca

Maja Hyży z narzeczonym
KAPiF,Maja Hyży podczas Gwiazdroskich Walentynek

Poprzedni weekend był dla Mai Hyży niezwykle udany. Celebrytka zaręczyła się z ojcem najmłodszych pociech i już planuje ślub! Kobieta pochwaliła się przepięknym, klasycznym pierścionkiem z nieoczywistym oczkiem. Fanki już oszalały na punkcie tego świecidełka. Pasuje do jej dłoni?

Maja Hyży chwali się pierścionkiem zaręczonym

Maja Hyży cały czas próbuje przebić się w celebryckim świecie. Wytrwale pozuje na ściankach i lansuje swojego ukochanego. Teraz z pewnością ma swoje “5 minut” ze względu na zaręczyny. Dosłownie 2 godziny temu podzieliła się ze swoimi obserwatorami szczęśliwą nowiną

Na jej palcu pojawił się piękny pierścionek zaręczynowy. Niewielka ozdoba zachowana została w klasycznym żółtym złocie, a kamień, który wybrał dla niej ukochany, ma piękną symbolikę.

Krystyna zmarła w siódmym miesiącu ciąży, osierociła szóstkę dzieci. Lekarze stwierdzili obumarcie płodu

Pierścionek Mai Hyży to małe dzieło sztuki

Rubin, który wybrał przyszły mąż Mai, oznacza miłość, życie i głęboką radość. I tego samego życzą sobie przyszli małżonkowie. Ozdoba została wykonana z pieczołowitością, widać, że jest to dzieło sztuki biżuteryjnej.

Oczywiście nie zabrakło także pięknego bukietu czerwonych róż, a także eleganckiego wyjścia do restauracji. Sama Maja z kolei wygląda nie tylko na szczęśliwą, ale również na zaskoczoną.

Czasem mniej znaczy więcej

Mimo tego, że pierścionek nie należy do okazałych, doskonale pasuje do drobnej dłoni Mai. Widać, że mężczyzna wybierał go pod kątem głębokiego znaczenia. Elegancki model, z klasycznym, minimalistycznym wykończeniem jest ponadczasowy i nawet po kilkunastu latach będzie wspaniale się prezentował.

Wszyscy oczywiście pospieszyli z gratulacjami, a Maja w końcu będzie mogła oficjalnie zostać żona ukochanego mężczyzny.

Zobacz zdjęcia:

Maja Hyży
Fot. Instagram.com/majahyzy
Maja Hyży.png
Świat Gwiazd
Tagi: Samo życie