Elegancja

dagmara kaźmierska
12.01.2020 20:40 Damskie koszule na każdą okazję. Modne i szykowne stylizacje

Modne koszule damskie wcale nie muszą być nudne. Wręcz przeciwnie! Ciekawe fasony, kolory i materiały pozwalają na stworzenie wielu interesujących stylizacji. Które modele powinny znaleźć się w waszych szafach? Jak nosić koszule damskie? Poniżej mini poradnik, jak ubierać się na czasie, a przy tym czuć się komfortowo! Koszula to nieodzowny element klasycznego i eleganckiego stylu. Trend, który przez lata był synonimem wyłącznie męskiej mody, obecnie stanowi podstawę także kobiecej garderoby. Z czym nosić koszule damskie? Bierzemy pod lupę najciekawsze modele!

jak się ubrać do filharmonii
07.12.2019 21:11 Jak się ubrać do filharmonii? Niezawodne zestawy

Jak się ubrać do filharmonii? Nie zastanawiamy się nad tym, dopóki nie okaże się, że mamy bilet na spektakl. Kiedy już decyzja o wieczornym wyjściu zapadła, to naszym jedynym problemem pozostaje to, jak mamy się ubrać. Podpowiadamy! Jak się ubrać do filharmonii to częste pytanie kobiet. Mimo że eleganckie wyjścia zdarzają się dosyć często, to czy wyjście do filharmonii będzie kolejną okazją, na którą możemy założyć nasz standardowy, wieczorowy strój? Nie martw się, jeżeli nie masz na siebie pomysłu. Przygotowałyśmy dla ciebie zestawy, które nigdy nie zawodzą!

fryzury do eleganckiej sukienki
14.09.2019 15:30 Jak dobrać fryzurę do eleganckiej sukienki? Fale, kok, a może kucyk?

Fryzury do eleganckiej sukienki powinny podkreślić jej charakter. Gwiazdy uwielbiają eksperymentować w tej kwestii. Która z nich jest godna naśladowania? Fryzury do eleganckiej sukienki mają za zadanie wzmocnienie efektu glamour. Czy postawić na sprawdzone fale, czy zaszaleć z luźnym kucykiem? Co doda nam subtelności, a co powagi? Odpowiedzi znajdziecie w naszym tekście.

Jak się ubrać do opery latem
29.08.2019 15:55 Jak się ubrać do opery latem? Niezawodne, klasyczne zestawy

Jak się ubrać do opery latem, by nie naruszyć zasad dobrego smaku, a jednocześnie wyglądać modnie? Wyjście do opery latem w odpowiedniej stylizacji może wydawać się problematyczne, jednak dzięki naszym wskazówkom zawartym w tym artykule nie będziesz martwić się, jak się ubrać do pery latem. Przedstawimy wam niezawodne zestawy, w których będziesz wyglądać bezbłędnie, modnie i elegancko. Z naszą pomocą wyjście do opery latem nie będzie stanowiło żadnego problemu. Jak się ubrać do opery latem? Radzimy!

jak wyglądać elegancko i seksownie
12.08.2019 18:50 Jak wyglądać elegancko i seksownie? Rozpalaj zmysły strojem

Jak wyglądać elegancko i seksownie? Wbrew pozorom to nie takie proste! W dążeniu do seksownego wyglądu łatwo przekroczyć granicę dobrego smaku, a przecież zmysłowa nie znaczy wulgarna! Poznajcie szczegóły. Jak wyglądać elegancko i seksownie? To sztuka, jaką pragną posiąść się zarówno wyrafinowane uwodzicielki, jak i zwykłe kobiety, które chcą po prostu lepiej poczuć się we własnym ciele. Przedstawiamy kilka porad, które pomogą ci zmienić się w prawdziwą boginię zmysłów! Czy odważysz się wyglądać seksownie na co dzień?