Wesele

Wesele
27.02.2024 14:25 Jak zorganizować tanie wesele? Nie musisz wydawać majątku

Cenowo przystępne wesele jest marzeniem każdej młodej pary. Niemniej jednak, jego organizacja często wiąże się z dużymi wydatkami. Jeśli nasze fundusze są ograniczone, istnieją sposoby na oszczędności bez negatywnych efektów na ostateczny wygląd uroczystości. Oto kilka praktycznych wskazówek.

Buty na wesele
10.07.2023 17:00 Wygodne i stylowe buty na wesele 2023. W tych modelach przetańczysz całą noc

Wybór butów na wesele to spore wyzwanie. Przed idealną parą stoi szereg wymagań — muszą być modne, dopasowane do kreacji oraz przede wszystkim, wygodne! Specjalnie dla Ciebie wybraliśmy 5 modeli, w których swobodnie będziesz mogła przetańczyć całą noc, nie obawiając się przy tym o stan swoich stóp.

Jaka fryzura na wesele z krótkich włosów
27.11.2019 14:20 Jaka fryzura na wesele z krótkich włosów? Masz wiele możliwości!

Jaka fryzura na wesele z krótkich włosów? Możemy postawić na gładkie ich zaczesanie lub przeciwnie, zaszaleć i pobawić się w wywijanie niesfornych kosmyków. Najmodniejszy dodatek do takiej fryzury – opaska! Jaka fryzura na wesele z krótkich włosów? Wbrew pozorom ich posiadaczki mają duże pole do popisu. Fryzura, na jaką się zdecydują, bez wątpienia powinna wyrażać ich charakter. Irokez, loki, a może bardziej ulizane włosy? Co wybrać?

Fryzura na ślub z wiankiem
22.08.2019 15:52 Fryzura na ślub z wiankiem. Jak zrobić piękny wianek ze świeżych kwiatów?

Fryzura na ślub z wiankiem to coś, na co decyduje się coraz więcej pań. Ten subtelny dodatek podkreśla ich naturalność i rustykalny charakter zaślubin. Zrobienie tej wyjątkowej ozdoby to nic skomplikowanego! Podpowiemy wam, jak się za to zabrać, aby uzyskać efekt WOW. Fryzura na ślub z wiankiem będzie idealna dla miłośniczek stylu boho, którym ślub kojarzy się przede wszystkim z ceremonią w plenerze i dużymi połaciami zieleni dookoła. To właśnie tego typu kobiety najlepiej odnajdą się ze wplecionym we włosy wiankiem.

Jaka fryzura na wesele jako gość
09.07.2019 12:48 Jaka fryzura na wesele jako gość? Postaw na prostotę i dziewczęcość

Jaka fryzura na wesele jako gość? Pewnie każda z nas zadaje sobie to pytanie, niestety nie istnieje jedna uniwersalna odpowiedź. Powinniśmy jednak pamiętać, że ten wyjątkowy dzień należy do nowożeńców, a błyszczeć powinna panna młoda. Warto w takiej sytuacji postawić na skromność. Jaka fryzura na wesele jako gość? Zdecydowanie skromna! Dlaczego? Po pierwsze, to panna młoda jest na pierwszym miejscu, a po drugie naturalne fryzury nigdy nie wychodzą z mody! Patrząc na swoje zdjęcia za 20 lata, nie będziesz czuła zażenowania wymyślną i natapirowaną fryzurą.