Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > 46-letnia Natalia Oreiro zachwyca w jesiennym wydaniu. "Jesteś symbolem świeżości!"
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 10.08.2023 08:01

46-letnia Natalia Oreiro zachwyca w jesiennym wydaniu. "Jesteś symbolem świeżości!"

Natalia Oreiro w jesiennym wydaniu
Fot. ALBERTO PIZZOLI/AFP/EAST NEWS, Natalia Oreiro w jesiennym wydaniu

Od roli w serialu “Zbuntowany anioł” minęło już 24-lata. Mimo to Natalia Oreiro nadal zachwyca fanów na całym świecie, a wiele osób śledzi ją w mediach społecznościowych. Teraz gwiazda pokazała się w jesiennej odsłonie i to bez grama makijażu. Będziecie w szoku, jak dobrze wygląda.

Natalia Oreiro zachwyca stylizacją

Widać, że Natalia Oreiro już czuje jesień. Na instagramowym koncie gwiazdy pojawiły się bowiem fotografie w towarzystwie dyń. Wesoła i w pełni naturalna aktora wygłupia się i pozuje do zdjęć. Nas zainteresowała przede wszystkim ciekawa sukienka Oreiro.

Postawiła bowiem na stylizację o długości maxi i szerokim kroju. Model ten wygląda, jakby był zszyty z różnych fragmentów materiału. Na ramiona Natalia zarzuciła materiałową kurtkę zachowaną w podobnym klimacie. Dopełnieniem stylizacji stały się adidasy, czapka z daszkiem i pikowana duża torba.

Ten luksusowy model torebki potrafi kosztować majątek! Teraz kupisz ją w CCC za mniej niż 50 zł

Gwiazda w jesiennej sukience

Widać, że Natalia Oreiro specjalnie wybrała tak obszerną stylizację. Dzięki temu nie ogranicza ona jej ruchów podczas zwiedzania. Gwiazda nie wyjawiła, gdzie się wybrała, aby nie zachęcić fanów do jej poszukiwań po mieście.

Rozpromieniona twarz Oreiro mówi sama za siebie. Spokojnie można wywnioskować, że doskonale się bawi, a taka anonimowość, daje jej sporo wytchnienia.

Naturalne zdjęcia Natalii Oreiro bez makijażu

Uwagę poza stylizacją zwraca też twarz 46-latki. Natalia kompletnie zrezygnowała z makijażu. Na jej skórze widać pierwsze oznaki dojrzałego wieku, jednak z pewnością nie wygląda na przeszło 40 lat. Fani są zachwyceni Oreiro w takim wydaniu, a pod zdjęciem nie brakuje pochlebnych komentarzy:

  • Taka piękna i naturalna Nati!!! Przede wszystkim skromna i z szacunkiem!
  • Jesteś symbolem świeżości!
  • Jesteś absolutnie wspaniała!

Podoba wam się Natalia Oreiro w naturalnej odsłonie?